6-latka znalazła w sklepie tajemniczą kopertę. W środku ukryto zaskakujący list!

Niesamowita niespodzianka czekała na sześcioletnią Daphne Kenny w sklepie spożywczym, do którego wybrała się ze swoimi dziadkami. Między jedną z półek ze słodyczami dziewczynka natknęła się na tajemniczą kopertę. Kiedy ją otworzyła była kompletnie zaskoczona.

Dziewczynka znalazła tajemniczą kopertę w markecie, do którego wybrała się ze swoimi dziadkami. Mała Daphne Kenny była bardzo ciekawa co znajduje się w jej wnętrzu. Kiedy 6-latka otworzyła kopertę znalazła króciutki, miły liścik i banknot 100-dolarowy, który miał poprawić nastrój i uszczęśliwić znalazcę! Wiadomość była bardzo krótka, ale bardzo treściwa. Na kartce było napisane „Ktokolwiek to znajdzie-kocham cię”. W kopercie znajdował się również 100-dolarowy banknot. Dziewczynka postanowiła pokazać znalezisko mamie.

 

ZOBACZ:Podczas pracy w ogrodzie znalazła zakopane pudełko! W środku kryła się przerażająca niespodzianka!

 

Matka dziewczynki, Danica była niemniej zszokowana niż jej 6-letnia córka. Kobieta początkowo myślała, że banknot jest fałszywy. Dopiero kiedy przyjrzała się mu bliżej upewniła się, że pieniądze są jak najbardziej autentyczne. Kobieta nie miała problemu ze sprawdzeniem czy banknot nie jest falsyfikatem, ponieważ pracowała w banku. Matka oddała pieniądze Daphne. Wcześniej wytłumaczyła córce jak dużą wartość ma banknot, który dostała, ponieważ 6-latka nie zdawała sobie z tego sprawy. Dziewczynka powiedziała, że przeznaczy pieniądze na nowe zabawki.

ZOBACZ TAKŻE:PORUSZAJĄCE WIDEO! Niewidoma dziewczynka znalazła świetny sposób by dodać sobie otuchy podczas zabiegu!

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 

 

 

 

 

 Komentarze