Ada Fijał rozkracza się na ulicy! Ta stylizacja zachwyciła fanów!

Ada Fijał jest aktorką. Ostatnio opublikowała w sieci intrygujące zdjęcie. Pozuje na nim na ulicy. Na fotografii jest rozkraczona. Co chciała przekazać swoim fanom?

Na zdjęciu aktorka ma jasnoniebieski sweter i spódnicę w tym samym kolorze. Założyła czarne buty. Do tego wybrała torebkę typu „nerka”. W tle widzimy Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

– Ale piękna dziś pogoda☀️a ja mam mega dużo energii po urodzinach! ⚡️Dziękuję za moc życzeń i komentarzy pod moim urodzinowym eko filmikiem!❤️ Kto szuka super wygodnych butów na jesień? Zobaczcie te które mam na zdjęciu ⭐️ bo @capricepolska🌟 łączy modę z wygodą, co jest bardzo ważne w obecnych czasach! Ściskam najmocniej i zdrówka! – napisała.

Ada jest zadowolona. Promienieje. Widać, że urodziny były udane. Aktorka jak zwykle zachwyciła swoich fanów. Jak to robi, że za każdym razem sprawia, że internauci muszą zbierać szczęki z podłogi?

Co napisali internauci?

Piękna sukienka! Też taką chcę❤️

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Perełko ❤️❤️🌹🌹🌹

Ada, najlepszości:)

Happy after Birthday kochana!! Wszytkiego co najlepsze dla Ciebie 🌹❤️🌹🌹

Sto lat👍👍. Widzę kolejny dobrany kolor do otoczenia. Niebieski masz,tablica z nazwą ulicy, przejeżdżające auto😉😄. Nawet doniczka w oknie Pałacu kultury 😄😄😄🌷🌷🌷🌷🍸🍸🍸

Fot. Instagram

Ada Fijał jest aktorką i piosenkarką. Występowała w show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W Polsat Cafe współprowadziła „Gwiazdy na dywaniku”. W TVN Style była gospodynią programu „Stylowa odnowa”.

Ostatnio napisała dramatyczny apel w sprawie koronawirusa.

Zobacz także: Doda leży na stole z rozłożonymi nogami! Niegrzeczne zdjęcia!

Fot. InstagramKomentarze