Książę Harry i Meghan Markle nie mogli powstrzymać łez! Wszystko przez (…)!

powstrzymać łez

Pożary, które pustoszą Australię zwróciły uwagę całego świata. Obojętni na los Australijczyków nie pozostali również książę Harry i Meghan Markle. Książęca para wydala oświadczenie, w którym napisali, że nie mogli powstrzymać łez kiedy zobaczyli jak bardzo cierpią miliony zwierząt z najmniejszego kontynentu na świecie.

Tegoroczne lato w Australii jest jednym z najgorszych w historii. Mordercze upały i pożary zbierają śmiertelne żniwo. W ciągu ostatnich kilkunastu dni zginęły w nich 24 osoby i miliony dzikich zwierząt, w tym zagrożone wyginięciem koale. Sytuacja jest katastrofalna, a prognozy pogody nie napawają optymizmem, ponieważ nadal ma być bardzo gorąco. Katastrofa ekologiczna w Australii przykuła uwagę księcia Harry’ego i księżnej Meghan Markle, którzy nie mogą powstrzymać łez patrząc jak bardzo cierpi „Kraj Kangurów”.

 

ZOBACZ:Wielka TAJEMNICA rodziny królewskiej obnażona! Meghan i Harry tak naprawdę…

 

 

Brytyjska para wydała niezwykle wzruszające oświadczenie, w którym napisali, że łączą się w bólu z milionami mieszkańców Australii. Harry i Meghan napisali, że każdego dnia myślą i modlą się za strażaków i ludzi, którzy zmagają się z upałem i potężnymi pożarami. Książęca para ma nadzieję, że kryzys wkrótce zostanie zażegnany i w końcu spadnie długo wyczekiwany przez Australijczyków deszcz. Na koniec zaoferowali swoje wsparcie i pomoc dodając, że nie zostawią swoich przyjaciół w potrzebie.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Księżna Meghan i książę Harry wybrali się do lasu. Nie spodziewali się, że zostaną…

 

 

 

 

źródła: fakt.pl, foto youtube.comKomentarze