Aneta ZAJĄC ogoliła się na ZERO! Zgadnij DLACZEGO?

Aneta Zając jest piękną, a zarazem skromną aktorką, która nie szuka rozgłosu na siłę. 37-latka to raczej typ osoby, która nie lubi robić wokół siebie szumu. Jednak tym razem zdjęcie, które opublikowała na Instagramie wywołało ogromną sensację!

Większość z widzów kojarzy 37-latkę z serialem „Pierwsza miłość”, w którym zagrała Marysię. Pani Aneta przyzwyczaiła nas do tego, że mimo upływu lat praktycznie w ogóle się nie zmieniła i zachowała dziewczęcą urodę. Dlatego jej ostatnia drastyczna zmiana wizerunku zaskoczyła wszystkich. Sympatyczna aktorka opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, na której nie ma włosów! Nowy wizerunek był niemałym szokiem dla fanów Anety Zając. Trzeba przyznać, że metamorfoza jaką przeszła aktorka jest naprawdę mocna.

 

 

Zdjęcie łysej Anety Zając możemy zobaczyć na jej instagramowym profilu. Aktorka nie wchodziła w żadną głębszą polemikę i podpisała je po prostu #woman#actress. Wielu Internautów było mocno zaskoczonych, aż tak radykalną zmianą. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, a mnóstwo fanów jest zmartwionych i dopytywało czy coś się stało. 37-latka milczy jak grób i nie komentuje sprawy. Wszystko jednak wskazuje, że nowy look ma związek z najnowszym projektem, w którym będzie uczestniczyć aktorka.

 

View this post on Instagram

#woman #actress

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official) on

 

ZOBACZ TAKŻE:[FOTO] Kasia z „13 posterunku” przed laty skradła serca tysięcy widzów! Zobacz jak dziś wygląda śliczna aktorka!

 

 

źródła: pomponik.pl, foto youtube.com

 Komentarze