Anna Popek odchodzi z TVP! Zobacz CO napisała o Jakimowiczu!

54-letnia Anna Popek współpracę z TVP rozpoczęła jeszcze na studiach. Najpierw w TVP Katowice, a następnie we wrocławskim oddziale Telewizji Polskiej.

Następnie przeprowadziła się do Warszawy i jako stażystka prowadziła „Panoramę”. Regularną pracę w TVP Anna Popek zaczęła w 1999 roku. Od tego czasu mogliśmy ją oglądać w programach takich jak „Kawa czy Herbata”, „Pytanie na Śniadanie”, Wstaje dzień” czy „W kontrze”.

Niedawno pojawiła się informacja, że dziennikarka wraca do prowadzenia „Pytania na Śniadanie”, jednak wczoraj pożegnała się z widzami!

 

https://www.instagram.com/annapopek_official/

 

Na szczęście jednak pani Anna nie rezygnuje całkowicie z pracy w TVP, a odchodzi z programu „W kontrze” TVP INFO. Ten format dziennikarka prowadziła od sierpnia 2022 r. a jej partnerem był Jarosław Jakimowicz. Teraz, w związku z pracą w PnŚ, podjęła decyzję o rezygnacji.

 

>>>ZWYMIOTOWAŁA, gdy usłyszała wieści. Edyta HERBUŚ straciła setki TYSIĘCY złotych!

 

Co napisała o Jakimowiczu?

 

Poglądy i zachowania Jakimowicza często budzą kontrowersje. Tymczasem we wpisie Anny Popek nie znajdziemy cienia krytyki dla kolegi z programu. Są za to podziękowania:

 

W związku z podjęciem przeze mnie nowych obowiązków w „Pytaniu na śniadanie” – zakończyłam prowadzenie programu „W kontrze” w TVP Info. Dziękuję Jarkowi Jakimowiczowi za dotychczasową współpracę 🙂

– napisała.

 

Jak widać współpraca układała się dobrze, lub też dziennikarka nie chciała ujawniać jakichkolwiek niesnasek. Tak czy owak, pokazała klasę.

 

Zobacz też VIDEO: „Possij mój język”! nakazał Dalajlama.

 

https://www.instagram.com/annapopek_official/

Komentarze