„Possij mój język”! nakazał Dalajlama. „Czas „nieomylnych” guru się definitywnie skończył”

Dalajlama czyli buddyjski przywódca, podczas spotkania ze studentami w jednym z indyjskich miast, pozwolił sobie na szokujące zachowanie.

Duchowny poprosił do siebie jednego z chłopców. Dziecko mogło mieć około 10-11 lat i najpierw kazał się pocałować w usta, później wystawił język i kazał go ssać. Zmieszany chłopiec spełnił polecenie, a wokół rozległy się pełne ulgi śmiechy. Ulgi, bo nie doszło do buntu? (nagranie poniżej)

 

https://www.instagram.com/mlynarskapaulina/

 

Biuro Dalajlamy opublikowało kuriozalne przeprosiny, z których wynikać ma że pedofilski czyn duchownego był „żartem”:

 

Jego Świątobliwość często dokucza ludziom, których spotyka, w niewinny i żartobliwy sposób, nawet publicznie i przed kamerami.

– napisano.

 

Cały incydent jest szeroko komentowany i głos zabrała też Paulina Młynarska, która swego czasu dobrze poznała kulturę Wschodu.

 

Dalajlama pocałował chłopca w usta, po czym pokazał mu język i prosił: „ A teraz possij mój język”. Potem roześmiał się serdecznie, bo to takie urocze, takie zabawne. Oczywiście fala ( słusznego moim zdaniem) oburzenia.

– zaczęła.

 

Następnie podzieliła się swoimi doświadczeniami. Swego czasu dużo jeździła po Aśramach i klasztorach. Po pewnym czasie minął jej neoficki entuzjazm i wtedy przejrzała na oczy:

 

Grono odrealnionych starych panów, których wiedza o życiu, a zwłaszcza o życiu kobiet i dzieci oraz o ich ( i własnej) seksualności, jest na tragicznie niskim poziomie. Ostatnio spotkałam „świętego męża” , słynnego jogina intelektualistę w Waranasi w Indiach. Kiedy tylko usłyszał, że piszę książki o prawach kobiet, od razu wygłosił kazanie o obowiązkach kobiet jako matek i żon. Od razu połajanka. „ A co ty człowieku wiesz o tych obowiązkach?” -pomyślałam. Odrzuciło mnie na kilometr. 🥶

 

I podsumowała:

 

Dla mnie, jako dla kobiety, matki, twórczyni i jako dla jogini czas „nieomylnych” guru się definitywnie skończył. Dawno. 

 

Nagranie z Dalajlamą prezentujemy poniżej. Czy naprawdę wygląda to na niewinny żart?

 

>>>ZWYMIOTOWAŁA, gdy usłyszała wieści. Edyta HERBUŚ straciła setki TYSIĘCY złotych!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina)

Komentarze