Był pewny, że dziwne zjawisko jakie pojawiło się na niebie to UFO! Rozwiązanie zagadki okazało się banalne!

Był pewny, że dziwne zjawisko jakie pojawiło się na niebie to UFO! Rozwiązanie zagadki okazało się  banalne!

Zaskakujące zjawisko jakie pojawiło się na niebie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wywołało spore zaskoczenie na twarzach mieszkańców kraju z Półwyspu Arabskiego. Podczas jazdy samochodem uchwycił je również astronom i meteorolog Ebrahim Al Jarwan. Mężczyzna postanowił podzielić się nim z całym światem i opublikował nagranie w Internecie . Zjawisko wywołało ogromne poruszenie i zasiało ziarno pod nowe teorie spiskowe.

Internauci prześcigają się w pomysłach. Jedni twierdzą, że naukowiec nagrał ufo, inni uważają, że nietypowe zjawisko, jakie pojawiło się na niebie to anomalia meteorologiczna. Na nagraniu widzimy dziwny okrąg, który może przypominać dziurę jaka powstaje po wrzuceniu kamienia na taflę wody. Najdziwniejszy jest fakt, że niebo wokoło „dziury” jest czyste.

 

 

 

Z rozwiązaniem problemu przyszedł  sam naukowiec, który rozwiał wszelkie wątpliwości. Nietypowy widok jaki nad swoimi głowami zobaczyli mieszkańcy Al-Ajn to tzw. Cavum czyli „chmura w chmurze”, nazywana potocznie „dziurkaczem”. Powstaje w momencie, gdy na niebie nie ma żadnych anomalii i jest ono czyste, do momentu gdy nagle nie przeleci duży samolot pasażerski.

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.comKomentarze