Celebryci zaszczepieni, a lekarka komentuje: „to du***enie kotka za pomocą młotka”

Pod koniec 2020 roku Warszawski Uniwersytet Medyczny poinformował o puli szczepionek.

Część z nich zostało przekazane dla gwiazd i celebrytów w ramach promowania szczepień przeciwko koronawirusowi. Co prawda zdania co do szczepionek są bardzo podzielone i jest wielu sceptyków, to i tak pula dla celebrytów wywołała powszechne oburzenie.

Jedna z lekarek WUM zamieściła obszerny komentarz do tej sprawy. Jej zdaniem to właśnie lekarze powinni mieć pierwszeństwo, a szczepienie poza kolejnością uważa za skandal:

 

1. zabraliście dla mnie szczepionkę. I tego wam nie zapomnę, 2 Spróbjcie wywalicie mnie z pracy za ten wpis to będę mogła w końcu poopowiadać co tam robicie.Chcę uczyć, chcę byc opiekunką @skn_psychiatria [Koło Psychiatryczne- przyp. red.] ale mam dość, że nikt nie potępił imiennie tego bagna, które sie zadziało. – pisze Maja Herman.

 

Lekarka także nie przebiera w słowach jeśli chodzi o akcję promowania szczepień za pośrednictwem gwiazd:

 

Jak mnie wkurza ta tektura, która się zadziała. To ratowanie, ta akcja promocyjna szczepień, to dupczenie kotka za pomocą młotka. I zaznaczam to moja opinia, nie kliniki w której pracuję(jeszcze). Dziękuję osobom za to odp., że pozwoliły mi znowu poczuć się jak nikt.

 

Cały wpis lekarki tutaj.

 

https://www.instagram.com/maja_herman_amici/


Komentarze