Coming out znanego wokalisty: „W skrócie LGBT przypisana mi jest litera G”

Wczoraj na facebooku pojawiło się oświadczenie telewizyjnego wokalisty.

Występy wokalisty mogliśmy oglądać m. in. w Jaka to melodia, Taniec z gwiazdami czy Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Występował także w The Voice of Poland.

W związku z podpisaną przez Prezydenta Andrzeja Dudę Kartą Rodziny (zobacz TUTAJ), a także późniejszymi wypowiedziami na temat ideologii LGBT. Także piosenkarz postanowił zająć głos i się ujawnić:

 

Jestem człowiekiem, a nie żadną ideologią i niczyje słowa, a nawet sądowe werdykty tego nie zmienią. W skrócie LGBT przypisana mi jest litera G i nie wykorzystuję tego faktu do współtworzenia lub podążania za jakąkolwiek ideologią polityczną czy społeczną. Ja po prostu pragnę kochać i mieć wolność bez przeszkód tą miłością się dzielić i przyjmować ją, korzystając z tych samych praw, co inne kochające się pary.

 

Michał Rudać – fot. facebook

 

Wokalista Michał Rudaś podkreślił także kwestię akceptacji:

 

Dla mnie normalność to różnorodność, wolność, miłość i wzajemna akceptacja i bardzo mnie cieszy fakt, że coraz więcej osób, które znam, wyznaje i głosi te wartości. To mi daje ogromne wsparcie i dzięki Wam czuję się w tym kraju jeszcze względnie bezpiecznie i nie myślę o ucieczce. Mam wszak nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie normalnie.

 

Wypowiedź Michała Rudaś jest faktycznie bardzo stonowana i kulturalna. Niestety większość osób z nurtu LGBT uznaje tolerancję tylko w swoim kierunku. Podobnej wyrozumiałości nie mają już dla swoich oponentów czy przeciwników.

Zobacz: Michał Piróg porównał Andrzeja Dudę do Hitlera! Chodzi o…

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3533350210012557&set=a.109952982352314&type=3&theaterKomentarze