Córka Tomasza Adamka wyszła za mąż! Ile kosztowało wesele? „Nie pytajcie mnie o ceny”

Córka Tomasza Adamka wyszła za mąż. Ile kosztowało wesele? Okazuje się, że…

Tomasz Adamek wydał córkę za mąż. Bokser nie oszczędzał na przyjęciu weselnym dziecka. Odbyło się ono w jednym z najdroższych lokali w stanie New Yersey – The Legacy Castle.

Według pierwotnych planów, wesele miało zostać zorganizowane w Polsce w ubiegłym roku. Plany zakochanym pokrzyżowała pandemia.

Zobacz także: Ale afera! W popularnych PRZETWORACH znaleziono SZKŁO!

Nie chcieliśmy już czekać, ponieważ wiemy, jaka sytuacja jest w Polsce. Kiedy zdecydowałem, że wesele odbędzie się w The Legacy Castle, to Ziggy Rozalsky tylko się zaśmiał, bo rezerwacje trzeba robić przynajmniej trzy lata wcześniej. Pomógł mi jednak znajomy i udało się zarezerwować to miejsce – powiedział Adamek w rozmowie z „Super Expressem”.

Media podawały, że wesele córki boksera mogło kosztować nawet 300 tys. zł.

Nie pytajcie mnie o ceny, bo dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. Powiem tylko, że Roksana będzie miała ślub jak z bajki. Czas szybko leci, pamiętam, że jeszcze niedawno przylatywaliśmy do USA z małymi córeczkami, a teraz wydaje jedną za mąż… –  dodał Tomasz Adamek.

Roksana z Arkadiuszem zaręczyli się w lipcu 2018 roku. Teraz wreszcie mogli powiedzieć sobie „tak”. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz także: 37-latka zadźgała męża i dzieci a potem… poszła do kina! Takie rzeczy tylko w Rosji?

Źródło: se.pl, fakt.pl

Fot. screen z YouTube



Komentarze