30-latka wyrzucona przez okno. Była w samej pidżamie!

30-letnia kobieta najprawdopodobniej została wypchnięta z mieszkania na 3 piętrze z bloku przy ul. Reymonta w Dąbrowie Górniczej. W niedzielę (7 maja 2023 r.) rano znalazł ją jeden z przechodniów.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe, lądował też helikopter z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Prowadzono reanimację kobiety.

 

fot. facebook / Dąbrowa Górnicza w obiektywie

 

Z ustaleń policji wynika, że w mieszkaniu doszło do awantury, a 30-latka została wypchnięta czy też wyrzucona z mieszkania przez okno. Dwaj mężczyźni, którzy przebywali w środku najwyraźniej nie interesowali się tym, co dalej dzieje się z kobietą.

Niestety pomimo akcji ratowniczej, życia 30-latki nie udało się uratować.

 

Jak informuje podkom. Bartłomiej Osmólski, rzecznik policji w Dąbrowie Górniczej.

 

Obecnie są wykonywane czynności pod nadzorem prokuratora. Sprawdzamy wszystkie okoliczności zdarzenia. Zarządzona została sekcja zwłok kobiety. Przesłuchania mają wyjaśnić, czy kobieta wypadła z okna i doszło do nieszczęśliwego wypadku, czy też została z niego wyrzucona*

 

W sprawie zostali zatrzymani dwaj mężczyźni, którzy przebywali w mieszkaniu. Jednym z nich jest w tym 35-letni partner kobiety. W chwili zatrzymania obydwaj byli nietrzeźwi.

 

>>>Anna Lewandowska w sprawie Kamilka z Częstochowy: „Żadne dziecko nie funkcjonuje w próżni.”

 

 

*cyt. za fakt.pl

Komentarze