DRAMAT Julii Wieniawy! Wyznała SZOKUJĄCĄ prawdę!

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej znanych gwiazd młodego pokolenia. Wieniawa jest nie tylko aktorką, ale także piosenkarką. Tym razem jednak postanowiła podzielić się szczerym wyznaniem ze swoimi fanami. Wyznała bowiem szokującą prawdę!

ZOBACZ TAKŻE: SZCZERE wyznanie Julii Wieniawy! TEGO o niej nie wiedzieliście…

Julia Wieniawa zasłynęła dzięki roli w serialu „Rodzinka.pl.” Niedawno wydała piosenkę wraz z teledyskiem, a ostatnio pojawiła się w programie Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami. Ostatnio jednak Julia Wieniawa w najnowszym wywiadzie dla „Faktu” postawiła na szczere wyznanie.

Jak się okazało aktorka i piosenkarka choruje na poważną chorobę tarczycy – Hashimoto.

To wyznanie pewnie zszokowało wielu jej fanów.

Choruję na Hashimoto i przez długi czas miałam problem ze zrzucaniem swoich kilogramów i utrzymaniem sylwetki. Codziennie jestem komentowana, krytykowana przez to, jak wyglądam, że tu mi coś odstaje, że krzywy nos, krzywe nogi, że przytyłam

-powiedziała Julia Wieniawa.

Dodatkowo dodała, że nie pije również alkoholu. To jednak nie wszystko.

Teraz jestem dumna, że jem zdrowo, że znalazłam sposób na tę moją chorobę. Ograniczyłam gluten, w ogóle nie piję alkoholu. Nawet na imprezie, jak gdzieś pójdę, to piję wodę. To jest ogromne wyrzeczenie i ciężka praca, więc dlaczego nie mam być dumna ze swojego ciała?

-stwierdziła aktorka.

Lubicie Julię Wieniawę? Jesteście zaskoczeni, że zdecydowała się na tak szczere wyznanie?

 

Źródło: alaluna.plKomentarze