Dramat żony Królikowskiego! Chwilę po jego śmierci…

Dramat żony Pawła Królikowskiego. Chwilę po śmierci męża musi zmierzyć się z wielkim wyzwaniem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jeszcze przed rokiem wprost promieniała na wieść o nadchodzącej Wielkanoc. Niestety w tym roku podczas świąt zabraknie najważniejszej dla niej osoby. Przypomnijmy aktor Paweł Królikowski zmarł 27 lutego w jednym z warszawskich szpitali. Wcześniej walczył z nowotworem mózgu. Teraz Królikowdka planuje rodzinny wyjazd w miejsce dla zmarłego wyjątkowe.

Tegoroczna Wielkanoc w całej Polsce będzie dość smutna. Wszystko ze względu na panującą pandemię koronawirusa. Miliony Polaków z tego powodu odwołuje swoje spotkania rodzinne. Tymczasem Małgorzata Ostrowska-Królikowska stoi przed podjęciem ważnej decyzji. Będzie to jej pierwsza Wielkanoc bez męża. Ostrowska-Królikowska planuje wyjechać z dziećmi do azylu Pawła w Kudowie-Zdrój.

-Kiedyś zatrzymywałem się w Kudowie-Zdroju i w innych okolicznych miejscowościach i zawsze marzyłem, żeby tutaj bywać częściej. Później pojawił się taki od dar losu, że mogłem kupić sobie tutaj działkę i wybudować dom – mówił za życia Królikowski serwisowi Doba.pl

Po jego śmierci pojawiły się pytania związane z przyszłością jego domu. Czy żona aktora planuje sprzedaż rodzinnej posiadłości?

– Serce by jej na to nie pozwoliło. To przecież najpiękniejsza pamiątka po Pawle – mówił znajomy rodziny w „Na Żywo”

Aktorka ma jeszcze jeden dylemat związany z tym miejscem. Paweł Królikowski zainicjował lokalny festiwal. Nie wiadomo jaka czego go przyszłość.

 Komentarze