50

[FOTO] W ciągu kilku lat przeszła ponad 50 operacji plastycznych! Po ostatniej stwierdziła, że wygląda jak (…)!

O tym, że operacje plastyczne uzależniają przekonała się, 34-letnia Laura-Alicia Summer. Brytyjska celebrytka w ciągu kilkunastu lat przeszła ponad 50 operacji plastycznych! Kobieta „zmieniła” w swoim ciele niemal wszystko. Kilka razy powiększała sobie piersi i pośladki, a także zmieniała kształt nosa. Teraz stwierdziła, że w końcu wygląda jak człowiek, jednak jest jeszcze kilka rzeczy do poprawy!

Brytyjka na swoje fanaberie wydała ponad 500 tysięcy funtów, czyli grubo ponad 2 miliony złotych! Gwiazda brytyjskich programów rozrywkowych przyznała się ostatnio, że według jej wyliczeń przeszła ponad 50 operacji, mimo to nadal nie czuje się do końca usatysfakcjonowana. Lura ma świadomość, że poprawianie urody uzależnia jednak nic sobie z tego nie robi i zamierza je kontynuować.

 

https://www.instagram.com/p/By7bRYkHRxK/

34-latka przyznała, że na jej życiowe decyzje duży wpływ miało traumatyczne dzieciństwo. Laura nie miała łatwego życia, z powodu swojego wyglądu była pośmiewiskiem całej klasy co odbiło się na jej psychice. W wieku 13 lat została dotkliwie pobita przez rówieśników i przez miesiąc leżała w szpitalu. Wszystko zmieniło się kiedy skończyła 18 lat. To właśnie wtedy przeszła pierwszą operację plastyczną. Dziś nie ukrywa, że dzięki nim jej życie zmieniło się na lepsze.

https://www.instagram.com/p/Bz1CoirHn-O/

 

 

źródła: mirrot.co.uk, foto youtube.com, instagram.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze