Internauta do Marty Manowskiej: „ktoś zachęcony takim postem może następnego dnia zejść z tego świata”!

Marta Manowska chciała dobrze, ale podpadła internautom.

37-letnia prowadząca programy „Rolnik szuka żony” czy „The Voice Senior” obecnie jest na urlopie. Najpierw pojechała na Hel, później na Mazury, a na koniec do Grecji.

 

https://www.instagram.com/martamanowska/

 

Tam obserwując kraj trawiony pożarami, sprawę ochrony środowiska połączyła z pandemią koronawirusa.

 

Szczepienie to, jak grzmią lekarze, walczący na pierwszym froncie, nasz obowiązek wobec ludzkości. Bez tego nie wrócimy do normalności.
Podobnie, jak dbanie o zmiany klimatyczne i spowolnienie tempa ich postępowania. Pisze to dzień po powrocie z Grecji, gdzie groźba pożarów sprawia, ze każdego dnia ziemia polewana jest z helikopterów wodą a w każdym miejscu zabezpieczane jest miejsce dla strażaków.

– napisała.

 

I dodała, że to już nie jest tylko nasza własna, ale też wspólna sprawa. Wiele osób zgodziło się z Martą Manowską i podziękowało jej za mądry wpis. Jednak wśród komentujący znaleźli się też przeciwnicy szczepień. Oni nie przebierali w słowach:

 

Szczepienie to indywidualna kwestia. Poza tym, promujesz coś co nie jest jeszcze do końca przebadane klinicznie.

 

Po pierwsze – to nie jest szczepionka.A początek brzmiał jak nadzieja na racjonalne myślenie. Jednak tv je dyktuje. Jak pokazują dane z innych krajów, szpryca z terapią genową nie pomaga, a jesienią pokaże, że wręcz osłabia.

 

Trzeba być świadomym, że ktoś zachęcony takim postem może pójść po zastrzyk, następnego dnia zejść z tego świata na zator i to właśnie dzięki Tobie. Co kilka dni słyszę od znajomych o śmierci kogoś z ich kręgu przyjaciół.

 

A jakie jest Wasz zdanie na temat szczepień?

 

>>>Odeta Moro trafiła do szpitala: „nie jesteśmy nieśmiertelni…”

 

https://www.instagram.com/martamanowska/

 

Komentarze