Marta Manowska w poruszającym wpisie: Anioł dzisiaj od nas odszedł…

Marta Manowska to nie tylko prowadząca popularne programy: Rolnik szuka żony, The Voice Senior, Sanatorium Miłości czy Ośmiu Wspaniałych.

Manowska jest także zaangażowana w działalność Fundacji Herosi. I właśnie ta organizacja osiąga piękne cele. Jej pracownicy i wolontariusze:

 

realizują marzenia podopiecznych, organizują spotkania ze znanymi osobami, wyjazdy na mecze, treningi i koncerty. Regularnie odwiedzają podopiecznych w Klinice Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, organizując im czas wolny od zabiegów w trakcie leczenia i pobytu w szpitalu. Fundacja Herosi przygotowuje również sesje zdjęciowe i pokazy mody dla pacjentów, które przede wszystkim pokazują ich piękno, a nie chorobę.

 

Sama Marta Manowska odwiedzała dzieci na oddziałach onkologicznych a w czasie pandemii – czytała dzieciom bajki. Jak widać nie były to tylko kurtuazyjne kontakty, bo prezenterka miała okazję nawiązać prawdziwe znajomości z małymi pacjentami.

 

Teraz Marta Manowska podzieliła się smutną informacją o śmierci jednej z dziewczynek – Małgosi. Zrobiła to w bardzo poruszającym wpisie.

Dziennikarka wspomina wspólne zabawy i radość – pomimo choroby:

 

Ten Anioł dzisiaj od nas odszedł. Małgosiu! Kochanie! Nie zapomnę nigdy Twojej radości, uśmiechu, wielkiej siły! Jak łapałaś mnie od razu za rękę i bach na kolana. Nasz taniec był najpiękniejszym co mnie „tam” spotkało. Śmiałaś się na głos i wirowałyśmy jak szalone.

 

Ten Anioł dzisiaj od nas odszedł. – https://www.instagram.com/martamanowska/

 

Marta Manowska pisze też o cierpieniu, jakie musiała znosić Małgosia i wierzy, że z dziewczynką spotka się jeszcze w niebie:

 

Nie jestem w stanie zrozumieć cierpień, które musiałaś znieść. Nie umiem zrozumieć uśmiechu, którym mimo bólu nas wszystkich obdarzałaś. Dziękuję Ci Aniolku za każdą spędzoną z Tobà chwile. To lekcja życia. Dziś nie dociera do nas wszystkich, że to ostatnie spotkanie było naprawdę ostatnim

 

Zachęcamy do wsparcia Fundacji Herosi – informacje o darowiznach i przekazaniu 1% podatku znajdują się TUTAJ

 

>>>Ludzie w maskach są agresywni! Kobietę z dzieckiem chcieli…

 

https://www.instagram.com/p/CAGpGQTgPfn/

fot. https://www.instagram.com/martamanowska/Komentarze