Jak budować pewność siebie? Poznaj rady psychoterapeutki!

Jak budować pewność siebie? Poznaj rady psychoterapeutki! Zobacz, w jaki sposób możesz wyrobić w sobie poczucie większej pewności siebie. Wystarczy proste ćwiczenie.

 

 

 

Jak budować pewność siebie? Zacznij od… 

Pewność siebie to swego rodzaju szacunek do swojej osoby i wiara w swoje możliwości. To przekonanie o tym, że czujesz się dobrze we własnej skórze. Stawiając sobie cele, jesteś przekonany, że na pewno je zrealizujesz. Pewnością siebie możemy nazwać akceptowanie siebie wraz z całym zestawem niedoskonałości.

 

 

 

W jaki sposób możemy wyrobić u siebie większą pewność siebie? Nie jest to proste, ale oczywiście możliwe.

 

 

 

Pewność siebie daje spokój i jasność myślenia. Nie każdy wyniósł ją z domu i na dodatek jako naród jesteśmy dosyć mało pewni siebie. Można je odbudować choć oczywiście będzie to proces, który trochę potrwa. Jeżeli jednak zabierzemy się za to, to można zastosować jedna ze sprawdzonych metod… – przekonuje specjalistka, psychoterapeutka Kasia Sawicka.

 

 

O jakiej metodzie mówi pani Katarzyna? Sprawdźcie niżej opublikowany film.

 

 

Katarzyna Sawicka jest pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. Prywatnie żona i mama pięciorga dzieci. Poza konsultacjami dzieli się również wiedzą w mediach społecznościowych i na kanale Youtube.

 

Źródło: Youtube

Sprawdź także: Masz problemy z koncentracją? Te produkty wspomagają pracę mózgu!

Zdjęcie: YoutubeKomentarze