Kaczor uprawiał seks 10 razy dziennie, napastował wszystkich. Musieli odciąć mu…

Kaczor Dave nie był wyjątkowym przedstawicielem swojego gatunku, niemniej jednak wyróżniał się nadzwyczaj wysokim libido. To właśnie ono sprawiło, że kaczor nabawił się bolesnej kontuzji. josh Watson z Devon w Anglii, właściciel ptaka musiał poddać go przykremu zabiegowi… 

Pan Watson uważa, że Dave to kaczy seksoholik. Jego towarzyszki życia  Dory, Edith i Fredy, nie mają z nim ani chwili spokoju. Dave napastuje je od 5 do ponad 10 razy dziennie! Okres godowy nie ma nic do rzeczy – Dave wykorzystuje po prostu każdą okazję do figli!

 

ZOBACZ TEŻ: Pacjent przez 9 miesięcy umierał w męczarniach. Chirurg zaszył mu w brzuchu…

 

Libido kaczora sprawiło, że Dave uszkodził sobie swojego kaczego penisa. Terapia antybiotykowa nic nie dała, bo Dave mimo ran dalej zalecał się do kaczek! Doprowadziło to do postępującego zakażenia, a weterynarz nie widział już innej możliwości, jak tylko amputacja uszkodzonego narządu. 

 

Weterynarz postanowił zostawić mu tylko centymetr dawnej męskości (kaczorości?). Dave powinien szybko dojść do siebie, ale na razie jest oddzielony od swoich kaczek. Weterynarz, który go operował twierdzi, że kaczor i tak nadal będzie napastował swoje koleżanki, choć już raczej nie będzie w stanie się rozmnażać… jego przyzwyczajenia raczej pozostaną takie same.

Komentarze