Starzy znajomi UJAWNILI prawdę o księżnej Meghan! Chodzi o sprawę sprzed lat!

Księżna Meghan Markle nie ma dobrej prasy na Wyspach Brytyjskich. Żona księcia Harry’ego jest najczęściej hejtowaną osobą z królewskiego dworu. Media wytykają jej niemal wszystko i zarzucają brak dobrych manier. Niejednokrotnie podkreślano również, że Amerykanka nie pasuje do królewskiej rodziny. Krytyka ma bardzo zły wpływ na księżną, która sprawia wrażenie dość mocno przygnębionej.

W zasadzie trudno się temu dziwić, ponieważ Meghan jest krytykowana niemal za wszystko. Księżna, gdzie by się nie pojawiła jest śledzona przez dziennikarzy, którzy wytykają jej później nawet najmniejszy błąd. Książę Harry również nie może pogodzić się z tym, że jego żona jest atakowana ze wszystkich stron i cierpi. Niejednokrotnie bronił jej, przez co oboje cierpieli. Ostatnio jednak ku zaskoczeniu wszystkich znalazł się w końcu ktoś kto postanowił wstawić się za Amerykanką.

 

 

ZOBACZ:Do sieci wyciekły dziecięce zdjęcia Meghan Markle! Co za szkrab!

 

 

Okazał się nim przedstawiciel organizacji charytatywnej St. Felix Center, którą nie raz wsparła Meghan. Mężczyzna zamieścił wpis na Instagramie, w którym wyjawił również nieznaną dotąd prawdę o księżnej!

 

 

Wielu z nas ma miłe wspomnienia związane z księżną Meghan, która zgłosiła się do nas kiedyś na ochotnika. Wciąż pamiętamy ją jako „uroczą Meghan”. Cieszymy się, że nadal wspiera potrzebujących jako członkini rodziny królewskiej. Chcielibyśmy, aby pewnego dnia ponownie nas odwiedziła
ZOBACZ TAKŻE:SKANDAL! Księżna Meghan spotykała się z… kucharzem!
źródła: plotek.pl, foto youtube.com

 

Komentarze