miejsce, ludzi, łyżki, wampir, szkieletów, czaszki, szczątki w świątyni, zwłoki, kości, w masowym grobie

Kazała go zamordować synowi i zamurowała zwłoki w garażu. Zbrodnia wyszła na jaw przypadkiem – wyroki zapadły

Marek pracował za granicą i był szaleńczo zakochany w Iwonie. Przywoził jej prezenty i starał się aby miała jak najlepiej. Kobieta jednak pod płaszczykiem kochającej partnerki ukrywała swoje prawdziwe oblicze. W końcu ujawniła je w całej okazałości. Zakończyło się tragedią, która nieomal pozostała tajemnicą za zawsze.

 

Marek z Iwoną mieszkali w Brzozowcu niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Gdy w 2012 roku mężczyzna zjechał z kolejnego kontraktu z Niemiec, partnerka przygotowała obiad, kupiła alkohol i zaprosiła znajomych swojego syna. Sielska atmosfera nie trwała jednak długo.

 

Iwona zaczęła robić mu wyrzuty, że za mało zarabia, za często wyjeżdża i podjudzać na niego innych gości, w tym swojego syna. Sprzeczka przerodziła się w awanturę, a awantura – w bójkę. Marek został zakatowany na śmierć.

 

ZOBACZ: Lekarze orzekli śmierć mózgu i odłączyli go. Po dwóch dniach się obudził i opowiedział, co widział po drugiej stronie

 

Iwona rozkazała swoim pomagierom zakopanie ciała w garażu i zrobienie nad nim świeżej betonowej wylewki. Ślad po Marku zaginął, a zrozpaczona rodzina mężczyzny nie mogła uwierzyć, że ot tak wyjechał do Niemiec i zerwał kontakt. Taką wersję wciskała im Iwona. I taka mimo wszystko przez lata obowiązywała.

 

Wszystko zmieniło się pod koniec 2017 roku. Jeden z oprawców na imprezie wygadał się, co zrobił z 42-letnim Markiem. Osoba, która to usłyszała bez wahania zawiadomiła policję. Organy ścigania pracowały zresztą nad sprawą i miały mocne podejrzenia, że  Tak ruszyła fala aresztowań. Przy pomocy psów i georadaru zlokalizowano szczątki Marka pod wylewką feralnego garażu. Iwona S., wraz z pomagierami siedzą już w areszcie.

 

ZOBACZ: Pod zwałami śmieci w mieszkaniu dokonali wstrząsającego odkrycia. Makabra w Gorzowie Wielkopolskim!

 

Prokuratura skierowała przeciwko nim akt oskarżenia. Każdy z zatrzymanych przedstawia nieco inną wersję wydarzeń i obciążał pozostałych. 9 stycznia zapadły wyroki w sprawie. Daniel S., syn Iwony i Kamil E., jego kolega zostali skazani na 25 lat więzienia. Iwona na 12 lat za podżeganie do zabójstwa, zaś Marcin M., trzeci z oskarżonych na rok za udział w pobiciu. Wyroki nie są prawomocne.Komentarze