Kiedy zobaczyła napiwek nie mogła uwierzyć! Miliarder zostawił kelnerce (…)!

O prawdziwym szczęściu może mówić kelnerka z Salisbury (USA), którą hojnie wynagrodził klient. Kobieta pracująca w jednej z restauracji w tym mieście nie mogła uwierzyć kiedy zobaczyła napiwek jaki zostawił mężczyzna! Radosną nowiną postanowiła podzielić się na Facebooku, gdzie podziękowała swojemu ofiarodawcy.

Do niespodziewanej sytuacji doszło w nadmorskiej restauracji Seaglass Restaurant  w Salisbury. Mężczyzna, który pojawił się w lokalu wraz z dwoma przyjaciółmi za posiłek zapłacił 157 dolarów. Zadowolony z jedzenia i świetnej obsługi postanowił wynagrodzić kelnerkę. Kiedy młoda kobieta zobaczyła napiwek przecierała oczy ze zdumienia. Klient zostawił jej bowiem aż 5 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę rzędu 19 tysięcy złotych! Ofiarodawcą okazał się miliarder z Bostonu, Ernie Boch, który chciał w ten sposób docenić wykonywaną pracę i trud kelnerki.

 

ZOBACZ:Chcąc dostać się do pracy musiała przejść pieszo 11 km! Napiwek od klienta całkowicie odmienił jej życie!

 

Mężczyzna został znaleziony przez dziennikarzy, którym tak tłumaczył swoją hojność „Kelnerzy i kelnerki, to tacy wspaniali ludzie. Naprawdę to do mnie dotarło. Nie wiem, co to było. Miałem wrażenie – ta osoba jest niesamowita. Dlatego to zrobiłem!” Kelnerka, która została doceniona przez klienta była tak szczęśliwa, że swoją historię wraz z udokumentowanym zdjęciem napiwku opisała na Facebooku. Początkowo nie mogła uwierzyć w to co widzi, dopiero kiedy uszczypnęła się w policzek dotarło do niej, że mężczyzna zostawił jej prawdziwą fortunę. Jennifer Navaria zdradziła, że pieniądze przeznaczy na nowe auto do pracy.

 

Thank you Ernie Boch for your amazing generosity! You certainly made a job I really enjoy that much better 🤗Let’s see…

Opublikowany przez Jennifer Navarią Poniedziałek, 3 lutego 2020

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com, facebook.com

 

39.99 zł99.99 zł

Spodnie damskie gładkie
-60%

 

 

 Komentarze