KSW 52 online za darmo? Wiadomo GDZIE oglądać!

Już w najbliższą sobotę, 7 grudnia będziemy mogli zobaczyć na żywo galę KSW 52. Będzie to ogromne wydarzenie mijającego roku, więc widzowie mogą spodziewać się prawdziwych fajerwerków! Gdzie będziemy mogli ją obejrzeć?

Organizatorzy gali KSW 52 przygotowali naprawdę bardzo ciekawe konfrontacje, a wydarzeniem wieczoru będzie powrót do klatki KSW Mameda Khalidova. Warto dodać, że zawodnik wraca po niemal rocznej przerwie. Jego rywalem będzie aktualny mistrz kategorii średniej Scott Askham, a stawką pojedynku niestety tym razem nie będzie pas mistrzowski, ponieważ został zakontraktowany w umownym limicie do 85 kilogramów. Równie ciekawym pojedynkiem będzie starcie, w którym pięści skrzyżują dwaj medaliści olimpijscy. Naprzeciwko siebie staną w klatce, brązowy medalista w zapasach z Londynu, Damian Janikowski, a jego rywalem będzie mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki.

 

 

ZOBACZ:Organizatorzy promują patologię? JOANNA JĘDRZEJCZYK O FAME MMA!

 

Widzowie, które będą chcieli obejrzeć galę KSW 52 (łącznie zaplanowano 9 pojedynków) w telewizorze, bądź internecie będą mogli to zrobić na płatnej platformie KSWTV.com. Dzięki temu widz zobaczy wszystkie walki na żywo w najlepszej jakości Full HD. Gala, które odbędzie się w Zagrzebiu będzie również transmitowana za pośrednictwem internetowego serwisu IPLA (www.ipla.tv), a także w specjalnej aplikacji IPLA na komputerze. Walki w jakości HD będą dostępne dla internautów z naszego kraju w cenie 40 złotych.

 

ZOBACZ TAKŻE:SKANDAL! Mocne słowa Mike’a Tysona SKIEROWANE DO POLAKÓW! „Polakom w Powstaniu Warszawskim stało się g*wno”

 

 

źródła: mma.pl, foto pixabay.com

 

 Komentarze