Lech Wałęsa do Ziobry: „Ty chłoptasiu!”

Lech Wałęsa jest znany z ciętego języka i często nieprzemyślanych słów. Czasem jak coś „palnie”, to tylko on sam wie co miał na myśli. Teraz dostało się ministrowi sprawiedliwości Zbigniewowi Ziobrze.

 

Minister sprawiedliwości i prokurator generalny w jednym – Zbigniew Ziobro stał się głównym tematem ostatniego wpisu byłego prezydenta na Facebooku. Prócz zapewnień, że Wałęsa w żadnej chwili nie był tajnym współpracownikiem wybija się język jakim operuje Wałęsa w stronę Ziobry.

 

Lech Wałęsa napisał:

 

Panie Ziobro odpowiadam Panu publicznie na Pańskie pismo skierowane do mnie.  Informuje Pan mnie w tym piśmie, że zamierza Pan zmienić moje wygrane wyroki sądowe na moje przegrane. Jeśli można uznać to za groźby czy straszenie to odpowiadam Panu: chłoptasiu, nie ze mną te numery.

 

 

ZOBACZ TEŻ: Niedzielne kazanie zakończyło się dramatem! Nagle w kościele…

 

Zdaniem byłego prezydenta metody, którymi posługuje się Zbigniew Ziobro są gorsze od tych, jakie używała Służba Bezpieczeństwa. Według Wałęsy:

 

Na koniec informuję Pana, że i Pan mnie nie pokona choć metody ma Pan gorsze od Komuny. Aby było wszystko jasne P. Ziobro; moim zdaniem Pan niszczy Solidarność i jej zdobycze pod moim przewodnictwem. Pan niszczy dorobek Polskiej Wolności . Dlatego oświadczam Panu że nie będzie nigdy mojej zgody za żadną cenę !. Odmawiam więc stawiania się na każde wezwania Pana i podległych Panu służb w tych sprawach, przy siłowym doprowadzeniu nawet nie podam nazwiska czy daty urodzenia .

 

 

Źródło: Facebook

Komentarze