Łysiał więc postanowił przeszczepić sobie włosy! Podczas zabiegu coś poszło nie tak!

Łysienie to problem, który dotyka tysiące mężczyzn w różnym wieku. U jednych zaczyna się ono wcześniej, co jest szczególnie uciążliwe. Szczególnie mocno przeżywają to ludzie młodzi, przez co wielu z nich decyduje się przeszczepić sobie włosy.

Przeszczep włosów to dla niektórych jedyny ratunek przed całkowitym wyłysieniem. Na zabieg ten decyduje się coraz więcej mężczyzn, którzy nie są w stanie zahamować tego procesu żadnymi preparatami. Na podobne rozwiązanie zdecydował się Luke Horsfield z Wielkiej Brytanii, który postanowił przeszczepić sobie włosy. W przypadku 26-latka decyzja okazała się katastrofalna w skutkach, a efekt jaki osiągnął młody mężczyzna kompletnie go załamał. Błąd Brytyjczyka polegał na tym, że postanowił zaoszczędzić pieniądze i znaleźć za graniczą klinikę, która zrobi to w korzystnej cenie. Szybko okazało się, że pomysł był kompletnie nietrafiony, ponieważ po kilku tygodniach Luke zaczął narzekać na problemy ze skórą głowy.
Luke Horsfield przyznał, że problem z przerzedzonymi włosami i łysieniem był dla niego prawdziwą traumą. Chłopak nie mógł się pogodzić z faktem, że w tak młodym wieku zaczął gubić aż tyle włosów. Kłopot okazał się dla niego na tyle uciążliwy i wstydliwy, że zdecydował się zainwestować pieniądze w przeszczep włosów. 26-latek postanowił poszperać w Internecie i znaleźć klinikę, która zajmie się jego problemem i wykona usługę w korzystnej cenie. Padło na ośrodek w Stambule w Turcji, gdzie za zabieg zapłacił jedyne 1250 funtów. Było to o połowę mniej niż kosztował zabieg wykonywany w kraju. Niestety przeszczep który trwał przez sześć godzin zakończył się totalną katastrofą. Lekarze popełnili błąd przez, który Luke łysiał jeszcze szybciej niż wcześniej. Mijały długie miesiące, a włosy zamiast rosnąć nadal wypadały. Nad losem zrozpaczonego chłopaka, który przedstawił swoją historię w serwisie YouTube pochylili się specjaliści z Yorkshire, którzy wykonali zabieg za darmo i sprawili, że 26-latek jest dziś najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem. 

źródła: wprost.pl, foto: youtube.com, wideo: youtube.com

 Komentarze