ŁZY same cisną się do oczu! Smutne informacje nt. Paździocha z Kiepskich

Świat Według Kiepskich przyniósł aktorowi niezwykłą popularność. Obecnie serialowy Paździoch walczy z chorobą.

Polsatowski hit sprawił, że aktora pokochały tysiące widzów. Paździoch to barwna postać, którą kojarzy niemal każdy.

 

Dzisiaj uwielbiany mężczyzna zmaga się z chorobą. Gwiazdor serialu czuje się coraz gorzej i znika w oczach. Wielbiciele są bardzo zaniepokojeni. Wieści o jego stanie zdrowia nie są optymistyczne.

 

Ryszard Kotys sam przyznał, że jego stan zdrowia jest poważny. W 2018 roku 87-letni mężczyzna przeszedł ciężkie zapalenie płuc, od tego czasu podupadł na zdrowiu. Zmaga się z wieloma dolegliwościami, które utrudniają mu codzienne funkcjonowanie.

 

„Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład, wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony” – wyznał aktor  w wywiadzie dla „Rewii”.

 

Istnieją spekulacje, że serialowego Paździocha już nie zobaczymy na kanale Polsatu. Tymczasem pojawiło się oświadczenie, które temu zaprzecza.

 

ZOBACZ TEŻ:Młoda gwiazda „M jak miłość” walczyła z CHOROBĄ! Przekazano ostateczne informacje.

 

„W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami na temat Pana Ryszarda Kotysa pragniemy poinformować, że aktor wcielający się w rolę Mariana Paździocha nie żegna się z serialem „Świat według Kiepskich”. Pan Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie. Sławomir Szcześciak, który w serialu gra Janusza Paździocha – syna Mariana Paździocha, dołączył do ekipy już w ubiegłym sezonie, aby wzbogacić obsadę, a nie zastąpić Pana Ryszarda Kotysa” – można przeczytać w oświadczeniu stacji Polsat.

 

 

Źródło:pikio

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze