Młoda gwiazda „M jak miłość” walczyła z CHOROBĄ! Przekazano ostateczne informacje.

Smutne informacje na temat gwiazdy M jak miłość! Młoda aktorka długo walczyła z chorobą.

M jak miłość, to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Mimo ponad dwudziestu lat na antenie nadal przyciąga miliony widzów. Polacy uważnie śledzą losy rodziny Mostowiaków. Ponadto nic nie wskazuje na to by miało się to zmienić w najbliższym czasie. Widzowie interesują się także życiem prywatnym ich ulubionych gwiazd.

Niestety nie zawsze życie celebrytów usłane jest różami. Czasami dochodzi w nim do prawdziwych dramatów. Ponadto przekazano bardzo smutne wiadomości na temat młodziutkiej gwiazdy „M jak miłość”. Niewielu wiedziało, że zmagała się z trudną chorobą. Wielu fanów było w szoku. Teraz przekazano ostateczne informacje – gwiazda niestety…

musi ponownie poddać się leczeniu. Chodzi o 20-letnią Julię Wróblewską. Gwiazda cierpi na bardzo przykrą chorobę. Teraz ponownie musi stanąć do walki o zdrowie. Julia Wróblewska zdradziła, że zdecydowała się powrócić na terapię. Debiut w show-biznesie dla tak młodej osoby musiał odcisnąć piętno na psychice dziewczyny.

– Dziś wracam do regularnej terapii po dłuższej przerwie. Ja przechodzę terapię psychodynamiczną. Nie jestem w stanie opisać innych, ale mogę opowiedzieć jak wygląda moja. Zaczęłam od poznania się z moją terapeutką i opowiedzeniem o tym, dlaczego zgłosiłam się do psychiatry, co utrudnia mi funkcjonowanie i przedstawiałam powoli moją przeszłość – napisała Julia Wróblewska.

– Ta praca polega głównie na przepracowaniu Waszych uczuć, stworzeniu miejsca, w którym poczujecie się bezpiecznie. Na nauce samoświadomości, dostrzeżenia swoich toksycznych schematów, które zaczniecie zauważać, rozpoznawania i wdrażania czegoś zdrowszego, aż stanie się to nawykiem. To nic strasznego, jednak musicie pogodzić się z tym, że czasem będzie niekomfortowo. Mówienie o tym, co Was boli i myślenie o tym, by to przepracować jest cholernie trudne. Jednak widząc przed sobą jasny cel, coś co kiedyś wydawało się nieosiągalne, jestem w stanie się przełamać – dodała w swoim wpisie na Instagramie.

fot. Kadr z serialu M jak MiłośćKomentarze