Magda Gessler POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU! Musisz zobaczyć TO ZDJĘCIE

Magda Gessler to polska restauratorka, malarka i właścicielka oraz współwłaścicielka kilkunastu restauracji, pisarka i felietonistka. Bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych osobowości polskiego show biznesu. Od ponad dekady możemy oglądać ją w programie „Kuchenne Rewolucje”.

Magda Gessler przyszła na świat 10 lipca 1953 w miejscowości Komorów. Uczęszczała do XXII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie. Jest autorką książki ” Kuchenne Rewolucje. Przepisy Magdy Gessler”. Została uhonorowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi za promowanie polskich produktów. Gessler prowadzi następujące restauracje: „AleGoria” w Warszawie, „U Fukiera”, Cukiernia-restauracja Słodki…Słony w Warszawie, Restauracja „Polka”. 

Zobacz też: Magda Gessler SPACYFIKOWAŁA internautę! Na PYTANIE o…

Pani Magda chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Znana jest ze swojego ognistego temperamentu, a zarazem dobrego serca. Podczas oglądania „Kuchennych Rewolucji” niejednokrotnie mogliście usłyszeć jej cięte riposty. Gessler jest ulubienicą Internautów. Jej konto na Instagramie obserwuje aż 850 tysięcy osób. Kilka dni temu wrzuciła na swój profil zdjęcie, które zaskoczyło użytkowników sieci. Widzimy na nim panią Magdę w wersji naturalnej, bez makijażu. Pod postem natychmiast pojawiły się komentarze, a obserwujący gratulowali pani Magdzie odwagi i świeżego wyglądu. 

„Bardzo dobrze wyglądasz Madziu pozdrawiam”, „I to jest naturalne piękno, pozdrawiam!”, „Szacunek pani Madziu za odwagę pokazania naturalnego piękna”, „No no, odważnie”, „Szacunek za pokazanie się bez makijażu”, „Super, że walczy pani o naturalne piękno”- pisali fani w swoich wypowiedziach. 

A wam jak podoba się Magda Gessler bez makijażu? Nam bardzo 🙂 !!!

Źródło: Instagram

Zdjęcia: InstagramKomentarze