Makabryczny finał policyjnego pościgu za mordercą! Śmierć na miejscu poniosła matka (…)!

Niezwykle dramatyczny finał miał pościg policyjnego radiowozu za 22-letnim mordercą. Radiowóz prowadzony przez jednego z funkcjonariuszy wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetlne i staranował auto prowadzone przez 37-latkę. Niestety życia poszkodowanej nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w Chicago. Policjanci rozpoczęli pościg za 22-latkiem podejrzewanym o dokonanie morderstwa. Stróże prawa zauważyli mężczyznę w skradzionym samochodzie. Kiedy przestępca zobaczył, że ma na ogonie radiowóz policji na sygnale przyspieszył i zaczął uciekać. Pościg wyglądał dramatycznie, a przestępca nie zważał na nic pędząc autem na złamanie karku. Prawdziwy dramat rozegrał się kilka przecznic dalej. Rozpędzony radiowóz przeciął skrzyżowanie na czerwonym świetle i staranował auto wracającej z pracy kobiety. 37-latka, matka szóstki dzieci zginęła na miejscu. 

 

ZOBACZ:9-latek z Kenii zawstydził dorosłych. Stworzył rewolucyjną maszynę do mycia rąk

 

Śmierć Guadelupe Francisco-Martinez jest bolesnym ciosem dla jej bliskich. To jednak nie koniec splotu nieszczęśliwych wypadków, ponieważ policyjne auto uderzyło w kolejny samochód, w którym ucierpiały trzy osoby. Wszystkie zostały zabrane do szpitala. Poszukiwany 22-latek również rozbił swój samochód. Mężczyzna próbował przejechać skrótem przez stację benzynową, gdzie roztrzaskał wóz. Później próbował uciec innym pojazdem, który skradł na stacji paliw. Na szczęście to auto zostało również przez niego rozbite. Bandytaa wjechał w przydrożny słup i w ciężkim stanie trafił do szpitala. 22-latek stanie przed sądem kiedy wydobrzeje.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Szokujące odkrycie! Data PIERWSZEJ miesiączki może mieć wpływ na…

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: pixabay.com

 

 

 

Komentarze