Makabryczny wypadek 18-letniej modelki! Podczas jazdy na motorze (…)!

Przerażający w skutkach okazał się wypadek 18-letniej modelki z Rosji. Dziewczyna, która miała przed sobą cały świat zginęła w szokujących okolicznościach podczas jazdy na motorze. Informacja o śmierci Anastasii Tropitsel zasmuciła tysiące jej fanów.

Kiedy doszło do nieszczęścia modelka spędzała urlop na indonezyjskiej wyspie Bali. 18-latce towarzyszył jej ukochany Viktor. Tragedia rozegrała się podczas przejażdżki motocyklowej. W pewnym momencie Rosjanka straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi. Upadek okazał się na tyle nieszczęśliwy, że nie udało się jej uratować. Anastasia zmarła w wyniku wielonarządowych obrażeń całego ciała. Policja ustaliła, że młoda kobieta chciała nagrać wycieczkę motorem, aby pokazać fanom uroki wyspy Bali.

 

 

ZOBACZ:Gorzów Wlkp: Emerytka wyrzuciła przez okno paczkę z 90 tysiącami złotych! Myślała, że ratuje córkę!

 

 

Chwilę po tragicznym zdarzeniu na pomoc ukochanej rzucił się jej 30-letni chłopak Victor. Mężczyzna próbował reanimować 18-latkę i w międzyczasie na miejsce wypadku przyjechała karetka pogotowia. Niestety uraz głowy i krwotok wewnętrzny były bardzo rozległe. Maydanovich powiedział policji, że jego dziewczyna zawsze jeździła ostrożnie i tego dnia również jechała nie więcej niż 80 kilometrów na godzinę. Poza tym miała na głowie ochronny kask. Niestety to nie wystarczyło, ponieważ zginęła na miejscu.

 

ZOBACZ TAKŻE:Odkryto niebezpieczeństwo pływania w morzu! Możesz się nabawić…

 

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 Komentarze