Małgorzata Rozenek-Majdan znów na celowniku! TYM RAZEM POPEŁNIŁA NIEWYBACZALNY BŁĄD!

„Myślałam, że to fajna akcja jednego celebryty…” – kontrowersyjna Małgorzata Rozenek-Majdan znów popełniła błąd, na który żywo zareagowali internauci! 

Małgorzata Rozenek-Majdan jest polską prezenterką telewizyjną i celebrytką. Prowadziła program „Perfekcyjna Pani domu” oraz „Projekt Lady”. Wraz z Radosławem Majdanem była uczestniczką programu rozrywkowego „Azja Express”.

Od pewnego czasu wśród celebrytów modna jest akcja wspierania lokalnych przedsiębiorców. Każdy robi sobie fotki przy sklepie – z zakupami, a także bez. Teraz na piedestał wystawiła się Małgorzata, która wspiera Delikatesy Centrum! Akcja świetna, ale Małgorzata oburzyła internautów swoim niecodziennym strojem i zwykłym „ściąganiem” od innych!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Internauci zauważyli od razu, że Delikatesy Centrum są siecią sklepów, a nie lokalnym sklepikiem, który jest jedyny i niepowtarzalny. Takiego błędu nie mogli pominąć w komentarzach, które są bardzo gorzkie!

Szkoda że to nie są szczere chęci pomocy tylko zarobek. A ubiór tez nie jest przypadkowy. Lubię Panią, lecz nie w każdą akcje trzeba iść.

Trochę za duzo tych reklam. Istne konto reklamowe 🙈

Za wszystko się sprzedasz…

To nie jest lokalny sklep, tylko sieć marketów. U Pani Krysi na rogu znaczy lokalny👌

Omg w pierwszej chwili pomyślałam że to Grinch 🙈🙊🤣

Fot. instagram.com/m_rozenek

Czy rzeczywiście Małgorzata wygląda tak okropnie? Czy ta reklama była potrzebna? Zdania są podzielone, ale aktualnie pod zdjęciem nie znajdziemy pozytywnych komentarzy.

Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Klaudia El Dursi w skąpym szlafroku kusi swoimi… JEST GORĄCO!Komentarze