Marek SUSKI w SZAMPAŃSKIM nastroju. Dziennikarka ZAŻENOWANA: „Panie ministrze, to już przekracza chyba ramy „luzu”[VIDEO]

Poseł Marek Suski ma na swoim koncie szereg złotych myśli i wiele ciekawych zachowań. Ale tym razem jego „żarty” biją na głowę wszystko, co było do tej pory. Filmik z dziwnym zachowaniem polityka podbija media społecznościowe.

 

Suski był gościem „Salonu Politycznego” radiowej Trójki. Rozmowa miała toczyć się m.in. wokół odtajnienia notatki MSZ dotyczącej głośnych i – podobno nieistniejących – „sankcji” USA wobec najważniejszych polskich polityków.

 

Poseł Suski nie miał jednak ochoty na poważne debaty. Skupił się za to na pierścionku w kształcie kota, który miała prowadząca. Jej napomnienia o powrót do tematu na nic się zdały:

 

„Dobrze, a możemy porozmawiać o odtajnieniu notatki?”

– pytała dziennikarka.

„O kotach?” – błyskotliwie odpowiedział Suski.

 

Ta część rozmowy, której fragment bije rekordy popularności w sieci wyglądała w całości tak samo. W końcu Beata Michniewicz nie wytrzymała i wypaliła „Panie ministrze, to już przekracza chyba ramy „luzu”!”. Dopiero to przywołało Suskiego do porządku.

 

Komentarze pod wideo są miażdżące dla posła Suskiego:

 

 

 

Pożartować zawsze można, ale chyba nie była to najlepsza pora na takie rozmówki. Ale polityk w tak wyśmienitym humorze chyba niespecjalnie się tym przejmował. Ciekawe jakie są jego źródła – nam wygląda na to, że poprzedniego dnia musiało wydarzyć się coś bardzo przyjemnego i stąd ten – nomen omen – szampański nastrój.

 

twitter.com 

 

 Komentarze