Maria Sadowska przyjęła szczepionkę. Edyta Górniak komentuje jednym słowem!

Gdy ponad rok temu pandemia zaczynała się w Polsce, już wtedy Edyta Górniak miała zdecydowane poglądy na temat koronawirisa.

W maju 2020 r. Edyta Górniak zapewniała:

 

Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam Państwu jak tutaj jestem, że wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam i nie posiadam wiedzy, żeby móc analitycznie pójść do laboratorium i faktycznie sprawdzić, co zostaje wprowadzono do mojej krwi. [więcej tutaj]

 

https://www.instagram.com/edytagorniak/?hl=pl

 

W ciągu minionego roku swojego zdania Edyta Górniak nie zmieniła i wiele razy wydawała zaskakujące opnie dotyczące koronawirusa.

 

Obecnie, gdy w Polsce trwają szczepienia przeciwko covid, w Internecie zapanowała swoista moda. Wiele osób informuje o tym, kiedy i jaką szczepionką będą się szczepić. To z kolei bawi koronasceptyków.

 

Idąc jednak za tą modą także Maria Sadowska zamieściła post dotyczący szczepienia:

 

Ja już ! Nie bolało 🙂 na pohybel pandemii !! Wy już zaszczepieni ? Kto jest po i jak się czuliście ?

 

Pod tą wiadomością pojawiły się zarówno gratulacje jak i sceptyczne opinie. Swój komentarz napisała też Edyta Górniak. Zamieściła wymowne:

 

Marysiu…… 😔

 

Czyli tylko tyle i aż tyle!

 

Zobacz też: Ola Żebrowska w staniku stanęła przed lustrem: „Zdarza mi w pierwszym odruchu wyszeptać soczyste…” (FOTO)Komentarze