Martyna Wojciechowska i jej stare zdjęcie! TAK WYGLĄDAŁA 18 LAT TEMU!

Martyna Wojciechowska i jej stare zdjęcie! TAK WYGLĄDAŁA 18 LAT TEMU! Jakiś czas temu na Instagramowym profilu podróżniczki znalazła się wyjątkowa fotografia. Musicie ją zobaczyć!

 

 

Martyna Wojciechowska to polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka, od wielu lat związana z grupą TVN. Była prowadzącą pierwszej edycji programu „Big Brother”. Współpracowała z miesięcznikami „Świat Motocykli”, „Auto Moto”, „Playboy” czy „Voyage”.

 

Ogromną popularność przyniosła jej seria dokumentalno-podróżnicza pt. „Kobieta na krańcu świata”. Dziennikarka i podróżniczka jest autorką książek: „Zapiski (pod)różne”, „Etiopia. Ale czat!”, „Automaniaczka. Od rometa do rajdu Dakar”, „Misja Everest” czy „Przesunąć Horyzont”. Od 2018 jest w oficjalnym związku z podróżnikiem Przemysławem Kossakowskim.

 

 

 

Martyna Wojciechowska jakiś czas temu udostępniła na swoim oficjalnym profilu zdjęcie sprzed 18 lat. Fotografią została wykonana w 2002 roku, kiedy to podróżniczka brała udział Rajdzie Dakar. Trzeba przyznać, że od tamtego czasu dziennikarka bardzo się zmieniła. Wówczas nosiła ekstrawagancką, chłopięcą fryzurę.

 

 

 

DAKAR 2002. 17 DNI morderczego rajdu przez pustynię. Wszystko szło nie tak. Awarie naszego samochodu, brak mechaników i części zamiennych (od połowy byliśmy zdani sami na siebie), trudny teren, brak naszego doświadczenia w takich imprezach i EKSTREMALNE ZMĘCZENIE. Mój partner Jarek Kazberuk wrócił z rajdu lżejszy o 10 kg! Dla mnie to też była najlepsza kuracja odchudzająca. No i piasek, który był dosłownie wszędzie.
Ale nadal Rajd Dakar to jedno z moich najlepszych wspomnień. Warto się poświęcać dla swoich marzeń! Warto stawiać sobie wyzwania i dążyć do ich realizacji. Wygodnie jest nie wychodzić ze strefy komfortu, ale… to nie to będziemy wspominać za kilka lat! Trzymam kciuki za Wasze marzenia i ODWAGĘ W ICH SPEŁNIANIU! – napisała w poście pod zdjęciem Martyna.

 

 

View this post on Instagram

DAKAR 2002. 17 DNI morderczego rajdu przez pustynię. Wszystko szło nie tak🤪 Awarie naszego samochodu, brak mechaników i części zamiennych (od połowy byliśmy zdani sami na siebie), trudny teren, brak naszego doświadczenia w takich imprezach i EKSTREMALNE ZMĘCZENIE. Mój partner Jarek Kazberuk wrócił z rajdu lżejszy o 10 kg! Dla mnie to też była najlepsza kuracja odchudzająca🤣 No i piasek, który był dosłownie wszędzie🙈🌪 Ale nadal Rajd Dakar to jedno z moich najlepszych wspomnień!😜 Warto się poświęcać dla swoich marzeń!💪 Warto stawiać sobie wyzwania i dążyć do ich realizacji. Wygodnie jest nie wychodzić ze strefy komfortu, ale… to nie to będziemy wspominać za kilka lat! Trzymam kciuki za Wasze marzenia i ODWAGĘ W ICH SPEŁNIANIU! Miłego dnia!😘 M. 📸 Wojciech Rzążewski 📸 Marek Bafia #Dakar #throwback #memories #passion #impossibledoesntexist #freedombymartyna #martynawojciechowska

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

 

Źródło: Instagram

Zobacz: Nie żyje znany aktor! Powodem śmierci były komplikacje wywołane koronawirusem!Komentarze