Nie żyje znany aktor! Powodem śmierci były komplikacje wywołane koronawirusem!

Nie żyje znany aktor! Powodem śmierci były komplikacje wywołane koronawirusem!

Nie żyje znany aktor! Powodem śmierci były komplikacje wywołane koronawirusem! Dramatyczna wiadomość o śmierci artysty obiegła media na całym świecie!

Nie żyje znany aktor! Zmarł z powodu kompilacji wywołanych przez koronawirusa! 

 

W wieku 69 lat zmarł amerykański aktor, Mark Blum. Mężczyzna wystąpił w takich produkcjach jak „Krokodyl Dundee” i „Rozpaczliwie poszukując Susan”. Artysta zmarł z powodu komplikacji po Covid-19.

 

Okazało się, że Mark Blum był zakażony koronawirusem SARS-CoV-2, który spowodował u aktora chorobę COVID-19. Nie wiadomo, czy aktor cierpiał także na choroby przewle

O śmierci aktora poinformowali jego przyjaciele z Playwrights Horizons.

 

 

Z miłością i bólem serca Playwrights Horizons składa hołd Markowi Blumowi, drogiemu długoletniemu przyjacielowi i doskonałemu artyście, który zmarł w tym tygodniu. Dziękuję, Mark, za wszystko, co przyniosłeś do naszego teatru oraz do teatrów i widowni na całym świecie. Będziemy tęsknić”- czytamy w oświadczeniu przedstawicieli przedsiębiorstwa teatralnego.

 

Zmarłego Marka Bluma pożegnał również jego kolega, aktor Malcom McDowell. Mężczyzna napisał poruszający wpis na swoim Instagramie.

Pracowałem z Markiem Blumem, który zmarł wczoraj z powodu powikłań związanych z wirusem koronowym. Był tak utalentowanym i uroczym aktorem – bardzo miłym i bezproblemowym facetem. Świetne poczucie humoru. Będzie nam go brakowało. Przesyłam moje szczere kondolencje jego żonie i rodzinie. 💔RIP #markblum

 

Wokalistka Madonna, z którą Blum współpracował w przeszłości również wspominała go w swoim poście na Instagramie.

 

 

 

To jest naprawdę tragiczne. Wysyłam swoje serce do niego, jego rodziny i bliskich. Pamiętam go jako zabawnego, ciepłego, kochającego i profesjonalnego człowieka, gdy zrobiliśmy „Rozpaczliwie poszukując Susan w 1985 roku! – napisała Madonna.

 

Sprawdź również: Zostawiła swoje niemowlę na śmietniku! Po latach dowiedziała się, że…

 Komentarze