Nie żyje znany aktor! Powodem śmierci były komplikacje wywołane koronawirusem!

Nie żyje znany aktor! Powodem śmierci były komplikacje wywołane koronawirusem! Dramatyczna wiadomość o śmierci artysty obiegła media na całym świecie!

Nie żyje znany aktor! Zmarł z powodu kompilacji wywołanych przez koronawirusa! 

 

W wieku 69 lat zmarł amerykański aktor, Mark Blum. Mężczyzna wystąpił w takich produkcjach jak „Krokodyl Dundee” i „Rozpaczliwie poszukując Susan”. Artysta zmarł z powodu komplikacji po Covid-19.

 

Okazało się, że Mark Blum był zakażony koronawirusem SARS-CoV-2, który spowodował u aktora chorobę COVID-19. Nie wiadomo, czy aktor cierpiał także na choroby przewle

O śmierci aktora poinformowali jego przyjaciele z Playwrights Horizons.

 

 

Z miłością i bólem serca Playwrights Horizons składa hołd Markowi Blumowi, drogiemu długoletniemu przyjacielowi i doskonałemu artyście, który zmarł w tym tygodniu. Dziękuję, Mark, za wszystko, co przyniosłeś do naszego teatru oraz do teatrów i widowni na całym świecie. Będziemy tęsknić”- czytamy w oświadczeniu przedstawicieli przedsiębiorstwa teatralnego.

 

Zmarłego Marka Bluma pożegnał również jego kolega, aktor Malcom McDowell. Mężczyzna napisał poruszający wpis na swoim Instagramie.

Pracowałem z Markiem Blumem, który zmarł wczoraj z powodu powikłań związanych z wirusem koronowym. Był tak utalentowanym i uroczym aktorem – bardzo miłym i bezproblemowym facetem. Świetne poczucie humoru. Będzie nam go brakowało. Przesyłam moje szczere kondolencje jego żonie i rodzinie. 💔RIP #markblum

 

Wokalistka Madonna, z którą Blum współpracował w przeszłości również wspominała go w swoim poście na Instagramie.

 

 

 

To jest naprawdę tragiczne. Wysyłam swoje serce do niego, jego rodziny i bliskich. Pamiętam go jako zabawnego, ciepłego, kochającego i profesjonalnego człowieka, gdy zrobiliśmy „Rozpaczliwie poszukując Susan w 1985 roku! – napisała Madonna.

 

Sprawdź również: Zostawiła swoje niemowlę na śmietniku! Po latach dowiedziała się, że…

 Komentarze