Mazowsze: 9-latek pomagał dziadkowi w pracy na polu. Kiedy zeskoczył z ciągnika stało się coś strasznego!

Do ogromnego dramatu doszło w miejscowości Felcyn koło Żuromina na Mazowszu. 9-letni chłopiec zginął we wstrząsających okolicznościach. Dziecko pomagało dziadkowi w pracy przy zwożeniu siana ciągnikiem. Kiedy 9-latek zeskoczył z traktora stało się coś strasznego!

Dramat rozegrał się w środowe popołudnie w Felcynie na Mazowszu. 9-letni chłopiec i jego dziadek zwozili siano. Tuż przed wjazdem na posesję wnuczek mężczyzny postanowił sprawdzić, czy traktor może wjechać tam bez przeszkód. Kiedy chłopiec zeskoczył z traktora stało się coś strasznego. Z naprzeciwka jechał bus, którego 9-latek nie zauważył i skoczył wprost pod jego koła. Niestety mimo szybkiej próby pomocy życia dziecka nie udało się uratować. 

 

ZOBACZ:Dłonie alarmują, że z naszym zdrowiem dzieję się coś niedobrego! Sprawdź czy nie miałeś podobnych objawów!

 

W sprawie śmierci chłopca wszczęto śledztwo. Policjanci apelują, by podczas prac rolniczych szczególnie uważać na dzieci. Nieletni chętnie garną się do pracy i często przez nieuwagę dorosłych dochodzi do wielu wypadków z ich udziałem. Miejmy nadzieję, że dramat na Mazowszu będzie przestrogą dla innych osób i sprawie, że pilniej będą zwracać uwagę na swoje pociechy.

 

ZOBACZ TAKŻE:Dłonie alarmują, że z naszym zdrowiem dzieję się coś niedobrego! Sprawdź czy nie miałeś podobnych objawów!

 

 

źrodła: o2.pl, foto: pixabay.com

 

 Komentarze