Michał WIŚNIEWSKI rozczarowany postawą TVN’u! Stacja zażądała od wokalisty… (FOTO)

rozczarowany

Wokalista Ich Troje już nieraz w życiu był rozczarowany. Mimo to wciąż się podnosi i zaczyna na nowo.

Chce także pomagać innym i dlatego co roku organizuje akcję WIŚNIA DZIECIOM licząc na wsparcie mediów. Tym razem postawa stacji TVN mocno go zaskoczyła i Wiśniewski nie kryje, że jest rozczarowany.

 

Co to jest akcja WIŚNIA DZIECIOM?

WIŚNIA DZIECIOM to inicjatywa pomocy dla dzieci z domów dziecka. Jak czytamy na facebookowym profilu Michała, w akcji chodzi o odwiedziny w takich placówkach i wręczenie upominków:

„Akcja: Wiśnia Dzieciom, dzięki której dzieci z domów dziecka dostają świąteczne prezenty a co nie mniej ważne spotykają się ze mną.

Od ponad 20 lat odwiedzam w okresie świątecznym domy dziecka – bo jestem jednym z nich.
Miło mi poinformować, że i w tym roku udało się zorganizować akcję. Odwiedzimy około 20 domów dziecka z różnych zakątków Polski, w sumie obdarujemy około 700 dzieci.”

wiśnia dzieciom
fot. facebook.com/MichalChristianWisniewski

Czytaj też: Księżna KATE zdradziła, jakie jest ULUBIONE słowo Księcia Louis’a! Nic dziwnego, że chodzi o…

 

Rozczarowanie w Dobrym Dniu

Michał Wiśniewski o wsparcie medialne poprosił między innymi TVN a konkretnie program Dzień Dobry TVN i tu spotkało go rozczarowanie. Stacja bowiem zaproponowała „handel” wymienny. Nagłośnią akcję WIŚNIA DZIECIOM w zamian za wywiad z nową partnerką Wiśniewskiego. Widać, że telewizji bardzo zależało na tej rozmowie, bo Paulina jeszcze nie wypowiadała się publicznie na temat związku z Wiśniewskim. Tym samym stacja zażądała ujawnienia prywatności nowej partnerki wokalisty w zamian za informowanie o akcji charytatywnej.

 

Szokujące SMS-y

Tymczasem wokalista postanowił ujawnić treść korespondencji ze stacją, bo jak napisał:

„Od 24 lat organizacji akcji WIŚNIA DZIECIOM nie spotkałem się z takim barterem: POKAŻ U NAS PARTNERKĘ a my PRZY OKAZJI OPOWIEMY O AKCJI. Hmm. Trochę słabe Dzień Dobry TVN i zarazem wielka szkoda.

Chodziło tylko o to aby jak zwykle zachęcić życzliwych do pomagania na codzień. My w każdym bądź razie jedziemy od 15 do 22 grudnia. Jak zwykle. Będą z nami jak co roku polsatnews.pl i Pytanie na śniadanie.”

 

Co pisze TVN?

W SMS-ach czytamy:

„A czy możemy to połączyć z jakąś bardziej osobistą rozmową z partnerką? (…)”

 

Na to Wiśniewski odpisuje:

„Proszę wybaczyć, ale dzieci z domów dziecka nie mają nic wspólnego z moją partnerką, więc jeśli moglibyśmy zrobić tylko akcję, to byłbym wdzięczny”

 

I finalnie Michał dostaje z TVN’u taką odpowiedź:

„Panie Michale, dziękujemy za propozycję, ale w tym roku nie będziemy angażować się w akcję. Pozdrawiamy serdecznie”.

wiśnia dzieciom
fot. facebook.com/MichalChristianWisniewski
wiśnia dzieciom
fot. facebook.com/MichalChristianWisniewski

fot. https://www.instagram.com/m_wisniewski1972/Komentarze