Koala był tak spragniony, że zatrzymał rowerzystę! Nagranie stało się hitem sieci!

zatrzymał rowerzystę

Do niezwykłej sytuacji doszło na przedmieściach australijskiego miasta Adelaide. Spragniony miś Koala wybiegł na drogę i zatrzymał rowerzystę! Kiedy mężczyzna próbował zanieść zwierzę w bezpieczne miejsce ten wdrapał się na rower jego żony i drapał po bidonie!

Mężczyzna nagrał niecodzienną sytuację i podzielił się nią z innymi internautami. Niesamowita sytuacja miała miejsce na środku drogi w Adelaide na południu Australii. Tegoroczne lato jest w Australii niezwykle upalne dlatego zwierzęta robią wszystko by choć trochę się ochłodzić. Podobnie było w przypadku tego Misia Kola, który zatrzymał rowerzystę, ponieważ bardzo chciało mu się pić. Zwierzątko wdrapało się rower jego żony i nie chciało zejść dopóki nie dostało wody z bidonu.

 

 

ZOBACZ:[VIDEO] Chciał dać misiowi koala wodę. Reakcja zwierzaka stała się hitem sieci!

 

 

Para przyznała później, że nigdy do tej pory nie spotkali się z czymś tak niesamowitym, a reakcja Koali była niecodzienna. Spragniony koala opróżnił cały bidon z wody, a nawet dał się pogłaskać. Małżeństwo zgodnie podkreśla, że spotkanie było fantastyczne i nie zapomną go do końca życia. Miś miał wiele szczęścia, że spotkał rowerzystów, ponieważ leżał na środku drogi i mógł zostać potrącony przez samochód. Po ugaszeniu pragnienia mężczyzna przeniósł go w bezpieczne miejsce obok drzew.

 

ZOBACZ TAKŻE:Dzięki tym wskazówkom, ZOSTANIESZ MISTRZEM POCAŁUNKÓW!

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com, wideo: youtube.com

 Komentarze