Nagrał piosenkę z tweetów Krystyny Pawłowicz! To WIDEO to HIT sieci!

Paweł Kieler, młody muzyk z Tuplic w powiecie żarskim, nagrał „Piosenkę z tweetów Krystyny Pawłowicz”. Utwór robi prawdziwą furorę w serwisie YouTube.

Krystyna Pawłowicz słynie z odważnych i niejednokrotnie kontrowersyjnych wypowiedzi. Pewien muzyk z Tuplic postanowił stworzyć na podstawie jej najsłynniejszych cytatów piosenkę. Utwór zatytułowany „Piosenka z tweetów Krystyny Pawłowicz” robi prawdziwą furorę w sieci.

Piosenka powstała na podstawie tweetów pani Krystyny Pawłowicz. Film ma charakter humorystyczno-rozrywkowy – napisał w opisie Kieler.

Posłuchajcie:

To nie pierwszy raz, kiedy 21-latek tworzy tego typu piosenkę. Paweł Kieler nagrał jesienią ubiegłego roku inny utwór, w którym za tekst posłużyły paski z „Wiadomości” TVP1. Piosenka zrobiła prawdziwą sensację w sieci. W serwisie YouTube obejrzano ją prawie 3 miliony razy.

Zobaczcie:

Czy nowy utwór Kielera także odniesie sukces? Póki co, piosenka zbiera bardzo pozytywne komentarze w sieci.

Według mnie ten Pan powinien dostać dofinansowanie dla artystów, których tak hojnie obdarza nasz rząd cudowny.

Czuje się jakbym słuchał jakiegoś staro polskiego utworu, pasuje bardzo twój glos jak i piosenka.

Szacun nie tylko za muzę, głos i wykonanie, ale i za research oraz odwagę w czytaniu tych nagłówków XD.

Młody Człowieku, od 4 dni codziennie słucham Twej piosenki. Notabene jestem panią mającą 50 lat /sic! Niezłe wyczucie ironii. Pozdrawiam serdecznie!!! – to tylko niektóre z nich.

Źródło: YouTube

Zdjęcie: screen YouTubeKomentarze