Nauczycielka uprawiała SEX Z UCZNIAMI SZKOŁY SPECJALNEJ. Jeden z uczniów zdradził sekret, dlaczego to robiła!

Nauczycielka w szkole specjalnej, matka i żona została oskarżona o utrzymywanie relacji seksualnych z czwórką uczniów ze szkoły, w której pracowała.
 

31- letnia Laura Ramos – nauczycielka szkoły specjalnej uprawiała sex ze swoimi 4 uczniami. Lokalne media podkreślają, że oskarżona jest mężatką oraz matką.  Gdy romans z jednym z uczniów wyszedł na jaw, kobieta postanowiła zrezygnować w pracy w szkole, jednak nie przyznała się do zarzutów. Wkrótce jednak na policję zgłosił się kolejny uczeń, z czasem jeszcze dwóch.
 
 
Łącznie na policję zgłosiło się jej czterech uczniów. Teraz kobieta czeka na proces w tej sprawie, a policja dysponuje nagraniem, na którym oskarżona przyznała się do uprawiania seksu z jednym z uczniów szkoły. Z zeznań wynika, że spotykała się z nimi w samochodzie przed restauracją lub w lokalu.  
 
 
18-letni uczeń przyznaje, że wiele razy uprawiał sex ze swoją nauczycielką, która żaliła się oziębłością męża. Według niego romans trwał od grudnia 2016 roku do kwietnia tego roku. Jak tłumaczy kobieta, niewątpliwie był to jej najlepszy sex w życiu.
 
 
  (Laura Ramos / fot.: facebook)   
 
 
Źródło: Daily Mail
fot.: pixabay / facebook
kg


Komentarze