NIEPOKOJĄCE wieści z rodziny królewskiej! To wyszło na JAW!

Życiem rodziny królewskiej od lat interesują się media na całym świecie. Notorycznie pojawia się także wiele spekulacji na temat życia prywatnego księcia Williama czy królowej Elżbiety. Tak było i tym razem. Zobaczcie koniecznie, co wyszło na jaw!

Jak się okazuje co chwile pojawiają się różnego rodzaju spekulacje z rodziny królewskiej. Teraz jak się okazuje biograf królowej Elżbiety II ujawnił pewną tajemnicę. Według jego informacji królowa ma już niedługo abdykować.

Warto pamiętać, że królowa Elżbieta II skończyła w tym roku 94 lata. Jak tylko koronawirus rozprzestrzenił się w Wielkiej Brytanii królowa wyjechała do swojej posiadłości, gdzie odizolowała się od społeczeństwa.

Robert Jobson – królewski biograf stwierdził, że królowa abdykuje w 2021 roku.

Po 95. urodzinach odda władanie

-powiedział Jobson – królewski biograf.

Myślę, że ona tego nie chce, ale patrząc na to realistycznie to dojdzie do momentu, w którym przekaże wszystkie swoje obowiązki Karolowi i będzie musiała spojrzeć mu w twarz. I co powie? Że nie będzie królem

-zaznaczył biograf.

Jak na razie jednak oficjalnie nic na ten temat nie wiadomo. Rodzina królewska oficjalnie nie potwierdziła tych doniesień. Mogą to być, więc kolejne ze spekulacji, które od lat pojawiają się i na ich temat od lat rozpisują się tabloidy.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Myślicie, że to może być prawda?

 

Źródło: alaluna.plKomentarze