NIGDY nie stworzysz TRWAŁEGO ZWIĄZKU, jeśli wierzysz w te MITY!

Istnieją mity, które mogą wpływać na to czy zbudujemy szczęśliwy i trwały związek. Sprawdź, czy w nie wierzysz!

Warto by rozprawić się z niektórymi przekonaniami, które być może na dobre zakorzeniły się w podświadomości, a o których nawet nie zdajemy sobie sprawy. Wewnętrzne przekonania budują twoje związki, zarówno te trwałe jak i te przelotne znajomości i relacje.

 

Oto mity, z którymi warto skończyć natychmiast!

 

1.Kłótnie w związku są czymś normalnym! Kłótnie nie są normalnym zjawiskiem w związku opartym na miłości. To, że się ze sobą nie zgadzacie, macie różne punkty widzenia i inaczej chcielibyście rozwiązać ten sam problem, nie uprawnia do sięgania po krzywdzące zachowania. Jeśli kłótnie często pojawiają się w związku, to jest to raczej oznaka źle funkcjonującej relacji.

 

2.Dobry związek oparty jest na partnerstwie i wymagam tego ZAWSZE. Partnerstwo oznacza, że obie osoby wzajemnie zaspokajają swoje potrzeby i dają po równo. W prawdziwej miłości nie oczekujemy czegoś w zamian. Jeżeli czujemy, że jedna z osób daje nam za mało, to oznaka, że czegoś nam u niej brakuje. Miłość to przede wszystkim akceptacja. „Akceptuje tyle ile jesteś w stanie mi zaoferować”.

 

ZOBACZ TEŻ:Była tak pijana, że nie pamiętała, jak ma na imię! Kiedy dmuchnęła w alkomat policjanci zdębieli!

 

3. Mężczyźni patrzą na urodę! Tylko w pierwszej chwili uroda jest dla facetów istotna! To swoją energią, uśmiechem, spontanicznością i charyzmą przyciągasz mężczyzn. Według badań prawdziwą istotą mężczyzn jest chęć uszczęśliwiania kobiet. Adekwatne poczucie wartości jest dla faceta większym wabikiem, aniżeli uroda.

 

 

Źródło:aleteia/pixabay

 Komentarze