Paulina Holtz grzebała w ŚMIETNIKACH i… odnalazła prawdziwy skarb!

Paulina Holtz to aktorka, którą przede wszystkim kojarzymy z jej wieloletnią grą w serialu TVP Klan. Gwiazda aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a teraz pochwaliła się, jaki skarb znalazła na śmietniku! 

Paulina Holtz chwaliła się nie raz, że uwielbia antyki. W związku z tym jest wyczulona na poszukiwanie takich przedmiotów i wie o nich więcej od przeciętnego człowieka. To sprawia, że łatwiej wypatrzeć jej coś wartościowego tam, gdzie inni widzą tylko śmieci i gruz.

 

ZOBACZ TEŻ: Zamordował ojca i zdjął mu skórę z twarzy. Zrobił z niej upiorną maskę, żeby…

 

Aktorka pochwaliła się, że kilka lat temu ktoś z jej sąsiadów robił remont w swoim mieszkaniu. Wraz z remontem na śmietnik poszło mnóstwo gruzu. A w gruzie tym – naprawdę wartościowa rzecz!

 

„Mam w mieszkaniu starą, przedwojenną, oryginalną podłogę z 1937 r., zwaną gorsecikami. Jakiś czas temu ktoś w naszej kamienicy robił remont i wywalił na śmietnik 4 worki tych kafelków”

 

– pochwaliła się aktorka.

 

 

Jak opisuje, przytargała do piwnicy cztery worki zerwanych przez sąsiada gorsecików. Leżały tam kilka lat, a teraz zostaną wykorzystane do remontu jej własnej łazienki! 

 

Abstrahując od tego, że stracił kupę kasy, bo mógł je sprzedać, jestem mega wdzięczna! Z wielkim trudem przeniosłam te wory do piwnicy, gdzie przeleżały kilka lat. Dziś zrobiliśmy z nimi porządek i na dniach zostaną ułożone w remontowanej łazience. Uwielbiam przedmioty z duszą, domy z historią i klimatem!

 

Cóż, Pani Paulinie gratulujemy odkrycia, dobrze, że w jej łazience przetrwa fragment przedwojennej architektury wnętrz!Komentarze