Paweł Królikowski NIE żyje. Aktor przegrał nierówną walkę z chorobą.

Dramatyczne informacje. Cała Polska pogrążyła się w smutku. Nie żyje aktor Paweł Królikowski. Wiadomość jako pierwszy przekazał Super Express.

 

 

Dramatyczne informacje dla fanów Pawła Królikowskiego. Uwielbiany przez miliony Polaków aktor przegrał walkę z chorobą. Gwiazdor zmagał się z bardzo ciężką i wyczerpującą dolegliwością o podłożu nowotworowym. Według informacji Super Expressu aktor odszedł dziś rano.

 

 

Paweł Królikowski nie żyje.  Gwiazdor odszedł  po długiej walce z chorobą. Aktor znalazł się w szpitalu na oddziale neurochirurgii pod koniec grudnia 2019 roku.

 

 

Wiadomo, że Paweł Królikowski zmagał się z chorobą neurologiczną. Cztery lata temu wycięto mu tętniaka mózgu, ale jeden zabieg nie wystarczył do zupełnego wyleczenia. W pewnym momencie Królikowski musiał zrezygnować z obowiązków zawodowych, przestał pojawiać się na nagraniach „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

 

– Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej – mówił aktor we wrześniu 2019 roku w ostatnim odcinku show „Twoja twarz brzmi znajomo”.

 

Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać – dodał.

 

 

Zmarł dziś nad ranem – powiedział Super Expressowi przyjaciel aktora. Portal donosi, że wiadomość potwierdził w kilku niezależnych źródłach.

 

 Komentarze