Pedofil nakłaniał dziecko do seksu! Stosował groźby i szantaż wobec 13-latki

55-letni pedofil z powiatu tarnobrzeskiego stanie przed sądem za nakłanianie 13-latki z powiatu kolbuszowskiego do czynności seksualnych i jej szantażowanie. Mężczyzna zmuszał dziewczynkę do wysyłania sprośnych zdjęć. Do niedawna ukrywał się w Niemczech, jednak po pięciu latach został schwytany przez policję.

 

Zobacz też: UWAŻAJ NA KOLEJNE OSZUSTWO! Złodzieje podszywają się pod znajomych i kradną pieniądze na Messengerze

 

W 2014 roku Tadeusz R. postanowił poznać kogoś za pośrednictwem znanego wówczas komunikatora Gadu-Gadu. Trafiło na 13-letnią mieszkankę z powiatu kolbuszowskiego.

 

Kontaktując z nieletnią 50-letni wówczas mężczyzna podawał się za znacznie młodszego niż był w rzeczywistości – podkreśla prokurator Joanna Kwiatkowska-Brandys, szefowa Prokuratury Rejonowej w Kolbuszowej.

Mężczyzna działał podobnie jak większość pedofilów: zakłamał swój wiek, próbował wzbudzić zaufanie ofiary, a finalnie odbyć stosunek seksualny z nieletnią.

55-latkowi udało się „urobić” dziewczynkę. Swoim zachowaniem nakłonił ją do przesłania swoich nagich zdjęć. Wówczas nastąpił zwrot akcji. Mężczyzna całkowicie zmienił swoje postępowanie, zaczął szantażować ofiarę.

Tadeusz R. nakłaniał dziecko do spotkania w celu odbycia stosunku płciowego. Gdy dziewczynka odmówiła, zaczął jej grozić upublicznieniem zdjęć. Zażądał spotkania w jednym z hoteli w Rzeszowie. Dziecko zachowało trzeźwy umysł i poinformowało o wszystkim swoich rodziców. Ci natychmiast wezwali policję.

(…)Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu wydała za podejrzanym Europejski Nakaz Aresztowania. Mężczyznę zatrzymano pod koniec marca w Niemczech, miesiąc temu trafił do Polski’ – tłumaczy pani prokurator Joanna Kwiatkowska-Brandys.

Aktualnie mężczyzna przebywa w areszcie.

Źródło: echo dnia

Zdjęcie: Pixabay

 Komentarze