Piasek trenował z gejowskim aktorem filmów dla dorosłych! Panowie pochwalili się ZDJĘCIEM!

Andrzej Piaseczny regularnie dba o swoją formę fizyczną i korzysta z siłowni. Właśnie w niej spotkał aktora filmów dla dorosłych. Panowie uwiecznili swoje spotkanie na wspólnej fotografii i udostępnili je w sieci.

Spotkanie w Sopocie

Andrzej Piaseczny przez kilka dni wypoczywał w Sopocie. W kurorcie chętnie korzystał między innymi z hotelowej siłowni. Na sali gimnastycznej spotkał gejowskiego aktora filmów dla dorosłych. Mateusz działa pod pseudonimem Bubamat. Jest modelem erotycznym i występuje w gejowskich produkcjach erotycznych. Chętnie swoje wdzięki prezentuje w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie zawiera obsceniczne i bulwersujące treści. Mateusz na fotografiach pokazuje się bez ubrania i w wulgarnych pozach. Na życie zarabia w równie kontrowersyjny sposób. Występuje w gejowskich produkcjach. Mężczyzna od 9 lat związany jest z Fabiem, z pochodzenia Brazylijczykiem, którego poznał, gdy pracował jako steward w liniach lotniczych. Para wzięła ślub, ale żyje w związku otwartym. Spodziewaliście się, że lubiany piosenkarz, Andrzej Piaseczny ma takiego znajomego?

Facebook/Replika

Wzajemna sympatia

Andrzej Piaseczny i Bubamat  wspólnie spotkanie na siłowni postanowili uwiecznić na fotografii. Bubamat napisał komentarz pod zdjęciem:

Nigdy bym się nie spodziewał, że idola z czasów nastoletnich spotkam właśnie na siłowni.

Wszyscy się starzejemy, zobaczysz!

Do wspólnej fotografii została też dodana ikonka tęczowej flagi środowisk LGBT. Na zdjęciu 50-letni Piasek i model erotyczny  uśmiechają się .Są wyraźnie zadowoleni z nieoczekiwanego spotkania na siłowni. Czy Piasek wie, czym na co dzień trudni się Bubamat?

screen Instagram/Bubamat

Coming out piosenkarza

Przy okazji promocji najnowszej płyty Andrzej Piaseczny wyjawił, że jest gejem. W piosence zatytułowanej Miłość śpiewał o uczuciu do mężczyzny. O swojej orientacji opowiedział podczas wywiadu w Radiu Zet. Andrzej Piaseczny wyjawił:

Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład akceptacji i tolerancji do człowieka. Nie tylko geja, tylko do człowieka. Nasz rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, żeby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem.

Do tej pory 50-letni piosenkarz nie wyjawił z kim jest związany. Dał jedynie do zrozumienia, że zależałoby mu na legalizacji swojego związku.

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram/Bubamat

Instagram/Andrzej Piaseczny

Facebook/ReplikaKomentarze