Pijana kobieta chciała otworzyć drzwi w trakcie lotu! Samolot musiał (…)!

Do dantejskich scen doszło w samolocie pasażerskim linii lotniczych Jet2.com. Prowodyrem całego zamieszania była pijana pasażerka, która chciała otworzyć drzwi w trakcie lotu! Kobieta krzyczała do pasażerów, że zrobi to i zabije wszystkich. Pilot podjął błyskawiczną decyzję o powrocie na lotnisko.

Do zdarzenia doszło 45 minut po starcie samolotu linii Jet2.com z lotniska Stansted. Maszyna zmierzająca do Turcji musiała zawrócić, ponieważ pijana kobieta chciała otworzyć drzwi w trakcie lotu. 26-letnia Chloe Haines z High Wycombe groziła innym pasażerom, że zrobi to, ponieważ chce żeby wszyscy zginęli. Na szczęście została obezwładniona i na lotnisku w Londynie przekazana w ręce policjantów. Kobieta będzie musiała zapłacić karę w wysokości 85 tysięcy funtów (430 tysięcy złotych) i spędzi w więzieniu dwa lata.

 

ZOBACZ:Samolot pasażerski wleciał w sam środek orkanu Sabina! Nieoczekiwany skutek!

 

Werdykt sędziego był jednoznaczny, a oskarżona przyjęła go ze łzami w oczach. Sędzia przyznał, że kara musiała być adekwatna do czynu, ponieważ swoim postępowaniem Chloe Haines sprowadziła niebezpieczeństwo na innych pasażerów samolotu zmierzającego do Turcji. Brytyjka zeznała, że jej zachowanie było spowodowane zbyt dużą ilością alkoholu jaką wypiła na lotnisku. 26-latka była tak pijana, że nie potrafiła nad sobą zapanować. Kiedy ludzie próbowali powstrzymać ją przed doprowadzeniem do tragedii zaczęła ich kopać i gryźć. Później krzyczała, że „zamierza zabić wszystkich”. Po wytrzeźwieniu mówiła, że w ogóle nie pamięta tego co działo się w maszynie. Kobieta otrzymała również dożywotni zakaz korzystania z linii lotniczych na całym świecie.

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 Komentarze