Podali niemowlęciu sok z wódką! Tłumaczenia rodziców są przerażające!

Nagranie, na którym widać rodziców podających niemowlęciu sok z wódką zszokowało całą Nową Zelandię. Rodzice opublikowali film na Snapchacie i na początku tłumaczyli się, że to był niewinny żart. Policja nie dała za wygraną, ponieważ na materiałach wideo wyraźnie widać, że maleństwo pije alkohol.

Film z Nowej Zelandii wzbudził przerażenie wśród milionów osób na świecie. Na nagraniu widać, jak rodzice podają niemowlęciu sok z wódką. Kiedy maleństwo zaczyna pić zaczynają się śmiać i dobrze się bawią. Beztroska para nawet nie zdawała sobie sprawy jak wielką szkodę mogła wyrządzić swojemu dziecku. Rodzice zostali zidentyfikowani i zatrzymani przez policję. Oboje tłumaczyli się, że był to tylko zwykły żart i wcale nie podali dziecku wódki.

ZOBACZ:Przejechała po nim ładowarka, po wszystkim wstał i się otrzepał. Co za szczęściarz! [VIDEO]

 

 

To jednak nie wszystko, co na sumieniu ma małżeństwo z Nowej Zelandii. Chwilę wcześniej opublikowali zdjęcie z dość wymownym opisem „jej pierwsze święta i pierwsze piwo”. Pod materiałami udostępnionymi przez parę rozpętała się prawdziwa burza komentarzy. Film zainteresował również media i ministerstwo zdrowia Nowej Zelandii. Małżeństwo otrzymało wiele gróźb od internautów, którzy zapowiadają się na nich zemścić. Przerażające nagranie ma być niepodważalnym dowodem przeciwko Nowozelandczykom. Jeżeli dziecku faktycznie podano alkohol rodziców czekają ogromne problemy.

 

ZOBACZ TAKŻE:TO POJAWIŁO się w nocy przy jej dziecku! Przerażające!

 

źródła: o2.pl, foto: screen telefon

 

 

 Komentarze