Polityk KONFEDERACJI ujawnił, że ma 17-letnią córkę! Dziewczyna wrzuca ODWAŻNE ZDJĘCIA [FOTO]

Dobromir Sośnierz to jeden z jedenastki posłów Konfederacji, którzy w ostatnich wyborach otrzymali mandaty. Mało kto zdaje sobie sprawę z jego faktycznego wieku, a fakt, że ostatnio pochwalił się swoją 17-letnią córką wywołał ogromne poruszenie!

Dobromir Sośnierz, jak wszyscy niemalże posłowie Konfederacji wygląda na młodego. Tymczasem polityk o charakterystycznych, długich włosach ma już 43 lata. Samo to było dla niektórych internautów zaskoczeniem. Jednak widok Sośnierza z 17-letnią córką Mileną był totalną niespodzianką!

ZOBACZ TEŻ: Byli na wymarzonych świątecznych wakacjach. W kurorcie doszło do niewyobrażalnej tragedii

 

A to jest Milena (czyli taka moja córka). Okazało się, że jeszcze nie zapomniała, jak wyglądam, mimo że w grudniu prawie nie było mnie w domu. A to już ostatnie Święta przed 18-tką. Teraz jeszcze matura i będziemy szukać męża. (Tylko poważne oferty. 😉 )

– napisał Dobromir Sośnierz na swoim koncie na Instagramie.

 

 

W ten sposób bodaj po raz pierwszy pokazał swoją latorośl. Jak się okazuje, Milena Sośnierz prowadzi swojego Instagrama, na którym dominuje czerń i biel, ale i nie brakuje kilku odważniejszych zdjęć.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#monicabelluci @monicabellucciofficiel @anna_maria_bellucci @monica.bellucci.pg @monicabellucci.mc @mon1cabelluc1

Post udostępniony przez Milena Sośnierz (@petermurphylove)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#monicabellucci #autoportrait #melancholy #melancholia #portraitofalady #dolorosa

Post udostępniony przez Milena Sośnierz (@petermurphylove)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Milena Sośnierz (@petermurphylove)

 

A Wy jak myślicie, czy Milena jest podobna do taty? Dobromir Sośnierz ma jeszcze jedną, młodszą córkę – Jokastę. Jednak nie warto też dodać, że jest po rozwodzie.Komentarze