Dramatyczny WYPADEK króla disco polo! Sylwestrowy koncert ODWOŁANY!

Dramatyczny wypadek króla disco polo! Gwiazdor zamiast zabawiać na Sylwestrze będzie walczył o życie.

Muzyka disco polo, to dziś numer jeden w naszym kraju. Coraz więcej osób oficjalnie przyznaje, że słucha tego gatunku. Od kilku lat regularnie powstają kolejne rozgłośnie radiowe z muzyką disco polo. Ponadto najlepiej sprzedającymi się płytami w Polsce są krążki zespołu Akcent Zenka Martyniuka. Polacy chętnie wybierają tę muzykę.

Niestety przekazano tragiczne informacje. Jak wynika z relacji świadków poważnemu wypadkowi uległ gwiazdor muzyki disco polo. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Artysta został natychmiast przetransportowany do szpitala. Ucierpiał najmocniej spośród wszystkich uczestników wypadku. Chodzi o uwielbianego…

Lidera zespołu disco polo Diwers Dance. Artur Tarczyński wypoczywał z tyłu auta zespołu. Zupełnie nie spodziewał się nadchodzącego zdarzenia drogowego. Nagle na drodze pojawiła się sarna więc doszło do ostrego hamowania. Sytuacja wyglądała dramatycznie.

Jednakże to nie zwierzę odpowiada za makabrę. Za autem zespołu jechało jeszcze kilkanaście samochodów. Po zdarzeniu jedno z aut wylądowało w rowie. Z kolei drugie miało zmiażdżony przód. Wiadomo już w jakim stanie znajduje się wokalista.

Stan zdrowia Tarczyńskiego jest stabilny. Na szczęście nic nie zagraża jego życiu. Mimo to w wyniku wypadku złamał nos, wybił obojczyk oraz doznał wstrząśnienia mózgu.

Reszta zespołu odniosła znacznie mniejsze obrażenia, skończyło się jedynie na siniakach. Mimo to zespół będzie musiał zawiesić na jakiś czas działalność ze względu na rekonwalescencję lidera Diwers Dance. Jak przekazała menadżerka, która informowała również o wypadku, koncert sylwestrowy został odwołany.

– Artysta musi pozostać kilka dni na obserwacji w szpitalu i czeka go rekonwalescencja więc Sylwestrowe koncerty zostały odwołane za co managerka zespołu bardzo przeprasza organizatorów imprez. My życzymy Arturowi szybkiego powrotu do zdrowia i do swoich ukochany fanów – czytamy na fanpage Disco Polo Life.

 

https://youtu.be/GUS3eSrEcGg

Fot. Instagram Dawidowiczaleks

Komentarze