Pożegnanie Kuby Wojewódzkiego! Gwiazdor nagle…

Gwiazdor postanowił oficjalnie pożegnać się ze swoimi fanami! Chodzi o…

Kuba Wojewódzki zaczął swoją przygodę z teatrem w 2010 roku. Od tego czasu świetnie sobie radzi na teatralnych deskach i sprawia mu to ogromną przyjemność. Widać, że Wojewódzki naprawdę spełnia się jako aktor teatralny.

 

 

Wojewódzki wystąpił w sztuce pt : „Zagraj to jeszcze raz”. Jej fabuła opiera się na sztuce Woody’ego Allena o tym samym tytule. Produkcja amerykańskiego reżysera doczekała się sławnej ekranizacji z 1972 roku, w którym wystąpił sam Woody Allen.

 

Wojewódzki gra rolę pierwszoplanową występując jako Allan, neurotyczny krytyk filmowy, który nie radzi sobie emocjonalnie po rozstaniu z żoną Nancy. Główny bohater szuka pocieszenia w związkach z innymi kobietami, ale przez jego niezdarność kolejne znajomości przeradzają się w niefortunne i komiczne sytuacje.

 

ZOBACZ TEŻ:Kuba Wojewódzki pochwalił się NOWYM zakupem! Chodzi o…

 

Kuba Wojewódzki zamieścił na Instagramie wspólne zdjęcie zrobione po ostatnim spektaklu w tym roku. W ten sposób chciał się pożegnać. Na fotografii widzimy samych najpopularniejszych aktorów.

W „Zagraj to jeszcze raz, Sam” grają bowiem: Małgorzata Socha, Michał Żebrowski, Daniel Olbrychski oraz Anna Cieślak.

 

 Wojewódzki podpisał zdjęcie następująco:

 

#aboutlastnight ostatni spektakl w tym roku #zagrajtojeszczerazsam @teatr6pietro ~ Jak mężczyzna jest nieszczęśliwy to szuka żony. Jak jest szczęśliwy ~ To żona go szuka… 

 

ZOBACZ TEŻ:Blanka Lipińska kipi seksapilem! Gwiazda pokazała się w bardzo SKĄPYM bikini!

 

 

Źródło:życiepolska

Źródło zdjęcia:Instagram

 

Komentarze